Znaleziono 0 artykułów
29.06.2023

Kim Kardashian w odważnej kreacji odkrywającej bieliznę na weselu

29.06.2023
Kim Kardashian w bieliźnianej stylizacji na weselu / Getty Images

Kim Kardashian od dawna wprowadza bieliźniane trendy na wyższy poziom. Tym razem założycielka marki Skims pojawiła się w kreacji, która w zasadzie składała się z wyeksponowanych elementów bielizny. Tak odważny look gwiazda wybrała na ślub swojej przyjaciółki Stephanie Shepherd w Los Angeles.

Kreacja Kim Kardashian z bielizną w roli głównej

Strój Kim Kardashian niewiele pozostawia wyobraźni, ale na ten weselny look składa się o wiele więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Punktem najbardziej przykuwającym wzrok jest braletka z ramiączkami oplatającymi klatkę piersiową. Do tego welurowa spódnica z rozcięciem z przodu, przez które widać majtki z wysokim stanem – to projekt domu mody Alaïa na sezon wiosna-lato 2023. Stylizację uzupełniają sznurowane sandały na wysokim obcasie z przezroczystym paskiem Priscestro od Manolo Blahnika.

Kim Kardashian w stylizacji eksponującej bieliznę na weselu przyjaciółki ( Getty Images)

Look Kim Kardashian wywołał sporo kontrowersji. Kiedyś powiedzielibyśmy, że założycielka bieliźnianej marki Skims złamała nie jedną, ale dwie zasady weselnego dress code’u. Po pierwsze czarne total looki na weselu jeszcze do niedawna nie były dobrze postrzegane, jednak w kwestii podejścia do czerni w damskim wykonaniu wszystko się zmieniło. Po drugie gwiazda wybrała na ślub przyjaciółki szalenie odważną kreację – według wielu osób niepasującą na przyjęcie, tym bardziej weselne.

Alaïa ready to wear 2023 (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Podobne głosy słychać było, kiedy Kendall Jenner na ślub swojej przyjaciółki Lauren Perez postawiła na dopasowaną sukienkę z odkrywającymi niemal cały brzuch i fragment biustu wycięciami projektu założyciela Mônot Eliego Mizrahiego pod koniec 2021 roku.

Kim Kardashian i bieliźniane trendy

Kim Kardashian śmiało promuje bieliźniane trendy nie tylko jako część strategii biznesowej – jest w końcu założycielką marki bielizny – lansuje je też zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennych stylizacjach. Wielokrotnie pojawiała się w staniku noszonym do obcisłych spodni lub legginsów. Na MET Gali 2023 Kim była wystylizowana w sam gorset oraz udrapowane na niej sznury pereł. Ostatnio pojawiła się także w stylizacji nawiązującej do trendu z lat 90. – w sukience projektu Gucci, która eksponowała stringi.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij