Znaleziono 0 artykułów
10.10.2020

Kobiety żądne przygód

10.10.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Wypad na trekking w góry, rowerowa wycieczka, a może spacer po lesie? Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest amatorskim hobby, ale bywa też wyczynowym wyzwaniem wielu kobiet. Realizować sportowe pasje pomaga francuska marka Salomon, która wprowadziła właśnie nową kolekcję butów.

Aktywności na świeżym powietrzu w ostatnich miesiącach stały się dla wielu głównym sposobem spędzania wolnego czasu. Górskie trekkingi, podróże camperem po Polsce, wycieczki rowerowe – miłe hobby dla wielu stało się profesjonalnym wyzwaniem. Coraz chętniej pokonujemy bariery, przełamujemy stereotypy, jesteśmy żądne przygód. Aby sięgnąć wyżej i podziwiać piękne widoki, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Czy dla funkcjonalności musimy jednak rezygnować ze stylu i przyjemnego dla oka designu? 

(Fot. Materiały prasowe)

W ostatni weekend września mieliśmy możliwość przetestowania najnowszego modelu butów marki Salomon – Vaya, stworzonego z myślą o kobietach. – Kiedy decydujemy się na aktywności na zewnątrz, najważniejszy jest odpowiedni dobór sprzętu turystycznego. Komfort, bezpieczeństwo oraz – co tu dużo mówić styl, są dla mnie najważniejsze – mówi Anna Dereszowska, aktorka i ambasadorka marki Salomon, z którą spotkaliśmy się podczas weekendowego wydarzenia.

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

Bieg na orientację po lesie, pływanie kajakiem, strzelanie z łuku, pokonywanie naturalnych przeszkód. Wszystko w pachnących nowością butach, które przez ponad dwie godziny drużynowych zmagań zaskoczyły wygodą i niezawodnością. Vaya to idealny model dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z outdoorem, oraz dla tych, które aktywność na świeżym powietrzu pochłonęła bez reszty. W tych butach ze spokojem możemy odkrywać szlaki w górach, lasach czy na nizinach, niezależnie od pogody. Wszystko dzięki membranie Goretex, która zapewnia nieprzemakalną warstwę. Co więcej, projektanci pomyśleli o kobietach mających problemy z haluksami. Specjalne panele Sensi Felx na przodzie buta dopasowują się do stopy, zapewniając jednocześnie odpowiednią stabilność. 

Linia butów składa się z pięciu modeli: Vaya, Vaya GTX, Vaya MID GTX, Vaya Blaze TS CSWP oraz Vaya Powder TS CSWP, stworzonych przez prawdziwych pasjonatów. Czas na aktywną jesień!

(Fot. Materiały prasowe)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij