Znaleziono 0 artykułów
04.01.2021

Kolekcja COS Active: Funkcjonalna i zrównoważona

04.01.2021
COS Active (Fot. materiały prasowe)

Funkcjonalność, zrównoważona moda i swoboda ruchów to zasady rządzące najnowszą kolekcją marki COS.

Szwedzka marka przedstawia drugą odsłonę linii Active, która powstała jako kolekcja kapsułowa. Bezszwowa bielizna oraz lekkie, techniczne ubrania pozwalają na dowolne kombinacje. Mogą stanowić bazę dla bardziej ekstrawaganckich dodatków, służyć na treningu lub budować stylizację na cebulkę.

COS Active (Fot. materiały prasowe)

Dopasowany kombinezon z gładkiego dżerseju można połączyć z bluzą w odcieniu gołębiej szarości i pudełkowym płaszczem zdobionym pikowaniami. Sportowy biustonosz w kolorze przygaszonego szmaragdu posłuży jako część kompletu z legginsami wykończonymi elastycznymi wstawkami. Wśród okryć wierzchnich pojawia się także peleryna khaki z nylonu, czy garniturowy płaszcz rodem z lat 90., fasonem przypominający przedłużoną marynarkę. Oprócz tego znajdziemy brzoskwiniowe spódnice, proste topy na ramiączkach oraz wiatrówki.

COS Active (Fot. materiały prasowe)

Konstrukcja poszczególnych elementów nie krępuje ruchów, kolory ziemi wprowadzają harmonię, a materiały pochodzące z odzysku lub od zaufanych dostawców są wykorzystywane zgodnie z ideą zrównoważonej mody. Kolekcja będzie dostępna od stycznia 2021 r. na cosstores.com.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij