Znaleziono 0 artykułów
25.04.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Affair na wiosnę-lato 2022

25.04.2022
Fot. Bartek Wieczorek

Założycielki Affair – Marta Krysiak i Aleksandra Wojciechowska – zapewniają, że marka powstała z miłości. Do piękna, do stylu retro, do miksowania elementów mody kobiecej z nawiązaniami do męskiej garderoby. W kolekcji na wiosnę-lato 2022 inspiruje je kolorystyka zachodzącego słońca i metaliczny błysk z lat 80. XX wieku. Stawiają też na nowe wersje flagowych projektów.

W najnowszej odsłonie marki Affair jej projektantki wariacje na temat flagowych projektów – bawią się deseniami i kolorami, eksperymentują z długościami. W kolekcji na wiosnę-lato 2022 można więc spodziewać się kolejnych odsłon sukienek nawiązujących konstrukcją do lat 80. XX wieku. W sam raz na śluby pod chmurką i wakacyjne wojaże.

Fot. Bartek Wieczorek

Oprócz tego, Marta Krysiak i Aleksandra Wojciechowska-Dubińska proponują sporo nowości. To przede wszystkim najmodniejsze w tym sezonie mini spódniczki z falban, góry od bikini o dopasowanych do sukienek wzorach, szyte z metalicznej tkaniny spodnie i kurtki, a także hit sezonu – skórzana kurtka bomberka. Nie zabrakło też marynarek o pudełkowym kształcie i szerokich ramionach. Można tworzyć na ich bazie total looki albo włączać pojedyncze akcenty do stylizacji.

Fot. Bartek Wieczorek

Zdjęcia: Bartek Wieczorek

Stylizacja: Alicja Werniewicz

Modelka: Hania Koczewska

Makijaż: Gosia Sulima

Fryzury: Piotr Wasiński

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij