Znaleziono 0 artykułów
29.11.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

29.11.2022
Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022 (Fot. Maciej Nowak)

Polska marka Elementy swoją nową kolekcją „Beyond Age” roztacza wizję bajkowej zimy, którą spędzimy otuleni w przyjemne materiały, ponadczasowe kroje i kojące kolory.

– Kobiecość. Przywiązanie. Wielofunkcyjność. Swoboda. Celebracja. Te wszystkie wartości przyświecały nam przy tworzeniu kolekcji na jesień-zimę 2022 i chcieliśmy zamknąć je w naszych ubraniach, tak aby każda kobieta, nosząc je, czuła się wyjątkowo – mówi o najnowszej kolekcji marki Marta Garbińska-Włodarczyk, CEO Elementów.

Tworząc kapsułową kolekcję „Beyond Age”, projektanci marki mieli na uwadze to, by stała się ona bazą do stworzenia stylizacji na różne okazje zarówno w czasie świątecznych spotkań, jak i mniej zobowiązujących sytuacji. W każdej z nich chodzi o to, by czuć się wygodnie, wyjątkowo, kobieco, ale przede wszystkim – by czuć się sobą.

Stąd kluczowymi elementami kolekcji „Beyond Age” są miękkie swetry o ponadczasowym designie, które doskonale sprawdzą się w zestawach z eleganckimi spódnicami za kolano. Wełniane płaszcze, proste marynarki, luźne spodnie oraz koszule tworzą elegancką bazę na uroczyste spotkania. Klasyczną paletę barw opartą na szarościach, beżach i czerni przełamują ciepłe obszerne szaliki i ręcznie robione czapki w odcieniach mocnej czerwieni, pudrowego różu oraz chłodnego baby blue i charakternego kobaltu.

To, czym zawsze zachwycają Elementy, to materiały wykorzystane w kolekcji – równie ważne, jak sam design. W „Beyond Age” otulają merino i kaszmir, które nie mają w sobie sztucznych dodatków, a wykonano je w zakładzie dziewiarskim w polskich górach.

Kampania towarzysząca kolekcji jest jednocześnie manifestem marki, którym Elementy chcą przekazać, że moda nie ma dla nich wieku, a tworząc swoje projekty nie dają się ograniczać stereotypom. Do sesji zaprosili modelkę Asię Piwkę i Lidię Popiel, które w minimalistycznej scenerii i lookach wystąpiły przed obiektywem Macieja Nowaka.

W propozycjach Elementów na jesień-zimę chętnie przenieślibyśmy się do zasypanej śniegiem chatki w górach, ale jednocześnie projekty z „Beyond Age” sprawiają, że przestajemy myśleć tylko o sobie. W najnowszej kolekcji znajdziemy mnóstwo inspiracji na świąteczne prezenty dla siostry, przyjaciółki, mamy i babci.

Fotograf: Maciej Nowak
Modelki: Asia Piwka (Selective Management), Lidia Popiel (Selective Management)
Stylizacja: Michał Koszek (Visual Crafters)
MUA: Aga Brudny (Art Faces)
Produkcja: Klara Ogielska-Bernecka / Elementy

1/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

2/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

3/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

4/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

5/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

6/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

7/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

8/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

9/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

10/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

11/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

12/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

13/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

14/14 Kolekcja marki Elementy na jesień-zimę 2022

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij