Znaleziono 0 artykułów
03.03.2021

Kolekcja ślubna Marchesa x Pronovias

03.03.2021
Fot. materiały prasowe

Gorsety, koronki i treny – pierwsza kolekcja ślubna Marchesa for Pronovias łączy wszystkie trendy, które kochają panny młode na całym świecie.

Jak większość wspólnych projektów w świecie mody, ta również rozpoczęła się od wzajemnej sympatii. Dwa lata temu Georgina Chapman pokazała ślubną kolekcję Marchesy na Valmont Barcelona Bridal Fashion Week. Tam spotkała dyrektorkę generalną Pronovias, Amandine Ohayon. – Zawsze podziwialiśmy kolekcje Marchesy. Chcieliśmy stworzyć z marką coś innego – mówi Ohayon.

Łącząc globalny zasięg i dostępność jednej z romantyczną estetyką drugiej powstała wspólna kolekcja ślubna Marchesa x Pronovias, składająca się z 21 sukien. Oprócz gorsetów, trójwymiarowych kwiatów i gipiurowych koronek, które przez lata stały się znakami rozpoznawczymi Chapman, w kolekcji nie zapomniano także o klasycznych projektach. – Dziewczyny nie są pewne, gdzie wyjdą za mąż, więc szukają bardziej uniwersalnych opcji – wyjaśnia Ohayon. – A w tej kolekcji każda panna młoda znajdzie coś dla siebie – dodaje.

Kolekcja Marchesa for Pronovias pojawi się w butikach marki Pronovias na całym świecie już w kwietniu. Ceny sukni będą wahać się od 2 tys. do 4 tys. euro (od ok. 9 tys. do 18 tys. zł).

 

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij