Znaleziono 0 artykułów
22.11.2022
Artykuł sponsorowany

Zawsze na czasie

22.11.2022
(Fot. materiały prasowe)

Kolekcja zegarków Lacoste L.12.12 dla niej, dla niego i dla dzieci została zainspirowana najsłynniejszym projektem francuskiej marki, koszulką polo, którą na korcie nosił założyciel firmy René Lacoste.

René Lacoste potrafił każdego zarazić swoją pasją. Grał w tenisa z energią, radością życia i werwą. A gdy tworzył własną firmę Lacoste, poświęcał czas i uwagę na innowacyjne rozwiązania. Żyłka wynalazcy pozwoliła mu stworzyć ikoniczne projekty. Koszulka polo z charakterystycznym logo krokodyla z kortu szybko stała się stałym elementem stroju klubowego, a stamtąd trafiła na modne ulice. Polówka nie jest zarezerwowana dla mężczyzn – to ważna część kobiecego stroju opartego na sportowych inspiracjach. Koszulki z kołnierzykiem noszą także mali eleganci. Co wyróżnia polówkę Lacoste? Perfekcyjny fason, szeroka paleta barw, faktura przypominająca w dotyku wafelek. Motywy z tego kultowego projektu przeniesiono teraz także na dodatki.

(Fot. materiały prasowe)

Kolekcja zegarków Lacoste L.12.12 nawiązuje bowiem do polówki, na której zbudowano imperium Lacoste. Forma i funkcjonalność kojarzą się ze sportowym dziedzictwem, ale uniwersalny design sprawia, że odnajdą się w eleganckim stroju. W ten sposób łączą się dwa ponadczasowe projekty Lacoste – koszulka i zegarek z trzema wskazówkami.

W kolekcji Lacoste L.12.12 pojawiły się trzy odsłony zegarków – dwa rozmiary oraz wersja dziecięca. Czasomierze mają kopertę wykonaną z nylonu. Dorosłą wersję zdobi pikowanie, które zanika stopniowo na silikonowym pasku. Jeden detal jasno wskazuje na pochodzenie zegarka. Zamiast godziny trzeciej na tarczy umieszczono logo krokodyla, które na polówce mieści się zawsze po stronie serca. Gama odcieni także nawiązuje do najbardziej lubianych kolorów polówki – od głębokiego granatu przez karmazynową czerwień po uwielbianą przez Lacoste’a zieleń świeżo skoszonej trawy na korcie. Zegarki są dostępne także w bieli, czerni i graficie. W niektórych modelach przewidziano również matowe wykończenie tarczy. Mniejszy o rozmiar zegarek dla niej zatopiono w odcieniu pudrowego różu. 

Fot. Materiały prasowe

Zegarek to jeden najlepszych pomysłów na prezent także dla najmłodszych. Duże, arabskie cyfry na tarczy ułatwiają naukę – choć wszyscy korzystamy dziś ze smartfonów, wciąż warto znać się na zegarku. Nie tylko po to, by odczytywać godzinę, ale przede wszystkim, by opanować całkiem dorosłą lekcję elegancji. Z modelem dla dorosłych dziecięcą wersję łączy wykończenie oraz detal krokodyla. Dodano natomiast kontrastowe wskazówki oraz ulubione dziecięce odcienie – róż gumy balonowej i baby blue. 

O co jeszcze warto zadbać przy sprawianiu najbliższym przyjemności? O czas – najcenniejszy z prezentów. Właśnie dlatego zegarki są jednym z najlepszych podarunków – przedmiot skrywa przesłanie o docenianiu wspólnie spędzonych chwil. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij