Znaleziono 0 artykułów
24.11.2020
Artykuł partnerski

Konkurs Wella TrendVision Award 2020

24.11.2020
Fot. materiały prasowe

Jak co roku Wella zaprasza do udziału w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fryzjerskich dla młodych talentów. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.

Tegoroczna edycja konkursu Wella TrendVision Award to szansa dla stylistów i fryzjerów do wykazania się w czterech kategoriach. Uczestnicy będą mogli zaprezentować efekty prac w Editorial Look, gdzie jury oceni umiejętności mistrzów nożyczek w wydobywaniu charakteru modelki. Kryterium wzięcia udziału jest wykonanie fotografii w czarno-białej tonacji. Na barwę stawiamy w Color Artist. To szansa na zaprezentowanie wirtuozerii kolorów, które będą współgrać z urodą stylizowanej osoby oraz wpisują się w aktualne trendy. Kategoria Craft Artist daje natomiast pole do popisu dla miłośników metamorfoz. Dla fryzjerów męskich stworzono Men’s Hair, dziedzinę stawiającą na charyzmę, jaką można wydobyć strzyżeniem i przy wykorzystaniu kosmetyków Seb Man.

 

W komisji konkursu zasiądą artyści, specjaliści i mentorzy sztuki stylizacji włosów: Małgorzata Babicz (założycielka Salonu i Akademii Babicz, Dyrektorka Artystyczna Studia Wella oraz Ambasadorka marki Sebastian Professional), duet fryzjerów Grzegorz Łubiński i Przemek Kowalski (właściciele i twórcy marki Hair Łubiński Kowalski i ambasadorzy Sebastian Porfessional), Tymoteusz Pięta (ambasador Wella Professionals, twórca marki Hairmate oraz Hairmate School), a także czterokrotny zwycięzca Wella Trendvision Award, ambasador Wella Professionals, Michał Bielecki.

Na zwycięzców czekają vouchery na szkolenie w dowolnej akademii fryzjerskiej lub sprzęt Wella Technik/Tondeo, a zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada. Więcej informacji i szczegółów udziału na stronie: https://trendvision.domwella.pl/.

 

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij