Znaleziono 0 artykułów
19.02.2021

„Seks w wielkim mieście” bez Mr. Biga

19.02.2021
(Fot. materiały prasowe)

Mamy złe wieści dla fanów serialu. Według najnowszych doniesień, w produkcji HBO „And Just Like That”, oprócz Samanthy Jones, zabraknie też ukochanego Carrie Bradshaw. A to jeszcze nie koniec zmian.

W połowie grudnia, gdy świat obiegła informacja o powrocie „Seksu w wielkim mieście”, na ustach wszystkich była Kim Cattrall. Aktorka wcielająca się w Samanthę Jones zrezygnowała z udziału w projekcie, co fani tłumaczyli konfliktem na osi Kim – Sarah Jessica Parker. W poniedziałek domysły niejako potwierdził Casey Bloys, dyrektor programowy HBO: – Ludzie pojawiają się w twoim życiu i odchodzą. Przyjaźnie zanikają i pojawiają się nowe. To opowieść o współczesnych Carrie, Charlotte i Mirandzie. Są inne niż 20 lat temu – tłumaczył nawiązując do relacji gwiazd w prawdziwym życiu.

(Fot. materiały prasowe)

Jak się okazuje, to nie jedyne zmiany. W kontynuacji zatytułowanej „And Just Like That” nie pojawi się także Mr. Big (Chris Noth), mąż Carrie. Nieobecność bohatera ma mieć związek z fabułą niedokończonego filmu „Seks w wielkim mieście 3”, w którym Mr. Big miał umrzeć na zawał, pozostawiając ukochaną w żałobie. Oprócz niego, nie wróci także partner Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon). Na ten moment nie wiadomo, jak twórcy zakończą wątek Steve’a Brady’ego (David Eigenberg).

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij