Znaleziono 0 artykułów
26.11.2021
Artykuł sponsorowany

Naturalny makijaż i wszechstronna pielęgnacja w jednym

26.11.2021
Fot. Getty Images

Krem Your Nude Alkmie gwarantuje idealną cerę – gładką, wypoczętą i rozświetloną. Łączy bowiem aktywne składniki pielęgnacji z systemem inteligentnych pigmentów.

Każdego dnia cierpliwie i czule, warstwa po warstwie, nakładamy kosmetyki – krem, bazę, podkład. Przestrzegamy podstawowych reguł, zgodnie z którymi skórę należy nawilżać, odżywiać i chronić przed smogiem, klimatyzacją oraz sztucznym i słonecznym promieniowaniem. A gdy cera jest już przygotowana na starcie z agresorami, pozostaje etap makijażu.

Piękny koloryt, naturalny blask i perfekcyjna gładkość zwykle wiążą się z użyciem trzech produktów do makijażu: bazy pod podkład, fluidu i pudru. Poszukując sposobu na świeży wygląd, warto przeorganizować swój rytuał pielęgnacyjny.

Fot. Materiały prasowe

Zamiast zestawu flakonów, słoiczków i tubek wybierzmy minimalizm – sięgnij po jedną wszechstronną formułę, której skład, działanie oraz efekty wystarczą za kilka kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. W kremie Your Nude Alkmie CC+ udało się połączyć aktywne składniki pielęgnacji z systemem inteligentnych pigmentów. Jak to działa?

Your Nude Alkmie: Trzy w jednym

Naturalność to w makijażu słowo klucz. W podkładach próżno szukać składników pielęgnacyjnych, a kremy BB rozczarowują poziomem krycia. Alternatywą dla fluidu, kremu BB i kremu ochronnego jest krem CC+ Your Nude Alkmie zawierający 21 składników aktywnych. Dzięki temu jeden kosmetyk zastępuje krem nawilżający, bazę i podkład.

Fot. Materiały prasowe

Your Nude Alkmie: Skład i działanie

Formuła Your Nude Alkmie CC+ jest wypełniona mineralnymi pigmentami w otoczce z oleju awokado. Taka technologia sprawia, że cienka warstwa kremu dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry. Dzięki krzemionce krem chroni przed smogiem, dymem i promieniowaniem zarówno UV, jak i HEV. Składnik ten potrafi też absorbować nadmiar sebum i daje efekt satynowego glow.

Natomiast komórki macierzyste bawełny arabskiej oraz skoncentrowane ekstrakty roślinne silnie chronią przed różnymi rodzajami promieniowania (UVA, UVB, IR oraz HEV). Jakby tego było mało, dzięki swym zdolnościom antyoksydacyjnym spowalniają fotostarzenie skóry.

Poza tym bogata formuła trwale nawilża i odżywia, wykorzystując działanie oleju z awokado, roślinnych emolientów z masła shea oraz kwasu hialuronowego w wysokocząsteczkowej postaci.

A czemu służą ekstrakt z korzenia oraz olej z nasion marchwi? Ich zasługą jest jednolity, równy i zdrowy koloryt cery. By idealnie dopasować krem Your Nude Alkmie CC+ do każdej cery, formuła występuje w trzech odcieniach: light, medium oraz dark. Po nałożeniu kremu nie trzeba pudrować skóry (choć – oczywiście – można). Your Nude Alkmie nie wymaga też nakładania dodatkowej pielęgnacji, co ułatwia i skraca poranne przygotowania.

Ilona Rechnio
Proszę czekać..
Zamknij