Znaleziono 0 artykułów
14.05.2021

Książę Harry: Żyłem jak w „Truman Show”

14.05.2021

W podcaście „Armchair Expert” Daxa Sheparda syn księżnej Diany i księcia Karola opowiedział o przyczynach Megxitu. Wyznał, że odejście z Pałacu Buckingham rozważał, jeszcze zanim poznał Meghan.

Na początku 2020 roku Susseksowie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków. Chwilę później Harry i Meghan wraz z synkiem Archiem wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu nieustannie spekuluje się o na temat napiętych relacji Harry’ego z Karolem i Williamem. Zarzewiem konfliktu ma być Markle, nazywana lekceważąco „Amerykanką, byłą aktorką i rozwódką”.

W rozmowie z Oprą Winfrey małżonkowie opowiedzieli o trudach dworskiego życia. Teraz książę Harry udzielił wywiadu Daxowi Shepardowi w „Armchair Expert”. Książę porównał książęce życie do zoo oraz losów Trumana Burbanka z „The Truman Show”, filmowanego przez 24 godziny na dobę. Harry zaznaczył, że obawiał się o zdrowie żony. – Zobaczcie, co zrobili mojej mamie – powiedział, przywołując wypadek samochodowy z 1997 roku, w którym zginęła Lady Di.

Powodem decyzji o ucieczce z Wielkiej Brytanii miały być także napięte stosunki z ojcem. Harry miał być traktowany tak, jak wcześniej Karol przez swoich rodziców. Zdecydował więc o przerwaniu „cyklu cierpienia”, aby nie skrzywdzić własnych dzieci.

Nie planowałem przeprowadzki, ale musiałem postawić na pierwszym miejscu swoją rodzinę i swoje zdrowie psychiczne – zakończył. – Żyjąc w Stanach, mogę czuć się wolny.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij