Znaleziono 0 artykułów
23.04.2020

Książę Louis świętuje drugie urodziny

23.04.2020
Książę Louis (Fot. Księżna Cambridge, instagram.com/kensingtonroyal)

Dziś urodziny obchodzi jeden z najmłodszych członków rodziny królewskiej, Książę Louis. Jego mama, Kate Middleton podzieliła się trzema portretami, ukazującymi bawiącego się farbami synka.

Fotografie przedstawiają uśmiechającego się Księcia Louisa Arthura Charlesa z rękoma ubrudzonymi farbami. Wygląda na szczęśliwego. Końcowy efekt zabawy chłopca to odcisk dłoni w kolorach tęczy, który namalował na biało-zielonym papierze. Jego dzieło przywodzi na myśl akcję wielu dzieci w Wielkiej Brytanii, które rysują tęczę, by okazać wsparcie dla narodowych bohaterów – lekarzy i pielęgniarek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

Fotografie zrobiono w kwietniu, najprawdopodobniej w Anmer Hall, posiadłości rodziny królewskiej w Norfolk. Pałac Kensington opublikował zdjęcia na swoich kanałach społecznościowych. „Cieszymy się, że możemy podzielić się zdjęciami tuż przed drugimi urodzinami Księcia Louisa” – piszą. Za obiektywem stanęła sama księżna Cambridge, Kate Middleton, która jako zapalona fotografka zawsze portretuje swoją rodzinę. Zgodnie z zapowiedziami księżnej w programie „A Berry Royal Christmas”, jej synek może spodziewać się wypieków jej autorstwa.

Książę Louis nie jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, który obchodzi urodziny w najbliższym czasie. Jego starsza siostra, Księżniczka Charlotte, skończy pięć lat w maju, a kuzyn, syn Meghan i Harry’ego, Archie Mountbatten-Windsor – roczek. Louis zajmuje piąte miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. 

Brytyjczycy mieli w tym tygodniu więcej powodów do świętowania. W czasie pandemii 94. urodziny obchodziła też Królowa Elżbieta II. Z powodu koronawirusa zrezygnowała jednak z oficjalnej uroczystości.

Podczas gdy Kate i William świętują urodziny Louisa, Meghan i Harry przebywają w Los Angeles, gdzie zdecydowali się zamieszkać. Widziano ich w maskach, roznoszących posiłki dla potrzebujących. Harry wciąż ma napięte relacje ze starszym bratem, Williamem, który nie wiedział o planach Susseksów. W styczniu ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych obowiązków w ramach rodziny królewskiej. Teraz Meghan wraca do pracy w Hollywood, a Harry szuka swojego miejsca po drugiej stronie oceanu. 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij