Znaleziono 0 artykułów
01.12.2022

Księżna Kate w kraciastej sukience

01.12.2022
Książę i księżna Walii (Fot. Getty Images)

Księżna Walii z mężem odwiedzili Boston z okazji ceremonii wręczenia nagród Earthshot Prize. To pierwsza od ośmiu lat wizyta pary w Stanach Zjednoczonych. Kate pokazała się w kraciastej sukience Burberry, na którą narzuciła pasujący płaszcz domu mody Alexander McQueen.

Na spotkanie z burmistrzynią Bostonu Michelle Wu księżna Walii założyła zieloną midi w szkocką kratę od Burberry, pasujący kolorem płaszcz domu mody Alexander McQueen, skórzaną torebkę Mulberry oraz perłowe kolczyki Shyla London. Kate postawiła na delikatny makijaż z błyszczącymi, różowymi ustami i naturalnie rozpuszczone włosy. Zielona sukienka księżnej to nieprzypadkowy wybór, tylko celebracja dnia św. Andrzeja, patrona Szkocji, a jednocześnie symboliczne otwarcie sezonu świątecznego.

Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Kate i William do Stanów przylecieli w eleganckich, dopasowanych strojach. Kate założyła ciemny garnitur z idealnie skrojoną marynarką, czarny golf oraz zamszowe szpilki. Jej małżonek postawił na klasyczny garnitur, śnieżnobiałą koszulę i niebieski krawat.

Para przybyła do Bostonu na ceremonię wręczenia nagród Earthshot Prize, która przyznawana jest przez rodzinę królewską za wkład w ochronę środowiska. Najbardziej wpływowych aktywistów wybierze jury z księciem i sir Davidem Attenboroughem w składzie.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij