Znaleziono 0 artykułów
16.09.2021

Księżna Kate odwiedziła bazę RAF Brize Norton

16.09.2021
(Fot. Getty Images)

Księżna Kate Middleton odwiedziła bazę Królewskich Sił Powietrznych RAF Brize Norton, gdzie wysłuchała historii o ewakuacji mieszkańców Kabulu. 

Po trzech miesiącach nieobecności księżna Kate Middleton pojawiła się publicznie. W bazie RAF Brize Norton spotkała się z żołnierzami i cywilami, którzy uczestniczyli w wyprowadzeniu 15 tys. osób z Kabulu po przejęciu władzy w Afganistanie przez talibów. Ponad 850 osób zostało ewakuowanych przez Brytyjczyków.

(Fot. Getty Images)

Kate weszła na pokład jednego z samolotów, który został wykorzystany podczas akcji. Wysłuchała tam wstrząsających historii na temat ewakuacji. 

(Fot. Getty Images)

– To katharsis, które jest nam bardzo potrzebne. Musimy dzielić się naszymi historiami – powiedział dowódca operacji, Calvin Bailey. Dodał też, że niektóre osoby zaangażowane w akcje opowiedziały Kate bardzo osobiste historie, bo mieli pewność, że ich słowa zostaną między nimi a księżną. 

(Fot. Getty Images)

Podczas swojej wizyty żona księcia Williama postawiła na prostą i elegancką stylizację. Wybrała dwurzędową beżową marynarkę, granatowe, plisowane spodnie i biały t-shirt. Stylizację uzupełniła delikatną biżuterią, beżową torebką, granatowym paskiem i butami w tym samym kolorze. 

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij