Znaleziono 0 artykułów
25.11.2021

Księżna Kate w amarantowym komplecie

25.11.2021
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Kate wie, w jakich stylizacjach czuje się najlepiej. W eleganckim płaszczu i bardzo modnym tej jesieni golfie odwiedziła londyńską szkołę Nower Hill, by porozmawiać z uczniami o neurobiologii i rozwoju mózgu we wczesnym dzieciństwie. Wydarzenie odbyło się 24 listopada.

Księżna Kate wybrała na tę okazję amarantowy golf oraz minimalistyczny płaszcz do kolan w tym samym odcieniu. Do tego czarne rurki i szpilki z granatowego zamszu. Całość uzupełniła subtelną biżuterią: kolczykami ze srebra w kształcie średniej wielkości koła i pierścionkiem zaręczynowym z szafirem i diamentami.

Wybierając golf marki Hobbs księżna Cambridge po raz kolejny zamanifestowała swoje przywiązanie do brytyjskich marek. Płaszcz pochodził z kolekcji Erdem. W wersji w zieleni pokazywała się już wcześniej.

Księżna Kate (Fot. Getty Images)

W londyńskim liceum Nower Hill księżna uczestniczyła w lekcji o tym, w jaki sposób pierwsze pięć lat życia dziecka może wpłynąć na jego dalszy rozwój.

Kate Middleton w 2021 roku otworzyła także królewską fundację The Royal Foundation Centre for Early Childhood. Jej działania mają na celu zapewnienie podopiecznym dobrego dzieciństwa. 5 października odwiedziła londyński University College, by rozmawiać o projekcie, który bada rozwój dzieci w wieku od dziewięciu miesięcy do pięciu lat.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij