Znaleziono 0 artykułów
10.05.2021

Inspirująca stylizacja: Kate w czerwonym płaszczu

10.05.2021
Księżna Kate (Photo by Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)

Promując album fotograficzny „Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020”, księżna Cambridge spotkała się z autorami zdjęć w National Portrait Gallery w Londynie. Zachwycała w płaszczu w szkarłatnej czerwieni.

Książka „Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020” dokumentująca życie mieszkańców Wielkiej Brytanii w czasie lockdownu, wspięła się na sam szczyt list bestsellerów. Debiutowi na sklepowych półkach towarzyszyła seria akcji społecznych. W piątek księżna Kate wraz z autorami fotografii rozstawiła 150 egzemplarzy albumu w najróżniejszych zakątkach Anglii. Inicjatywa powstała we współpracy z organizacją literacką The Book Fairies zachęcającą czytelników do pozostawiania przeczytanych książek w przestrzeni publicznej. Szczęśliwi znalazcy będą mogli zabrać album do domu.

Po południu księżna Cambridge odwiedziła National Portrait Gallery w Londynie, gdzie niebawem fotografie staną się częścią stałej wystawy. Tam czekało na nią kilku współtwórców „Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020”. Podczas spotkania olśniewała w wełnianym płaszczu od Eponine London w odcieniu szkarłatnej czerwieni. Wyraziste okrycie wierzchnie dopełniały karmelowe dodatki – plisowana spódnica, lakierowane czółenka oraz maleńka torebka marki DeMellier.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij