Znaleziono 0 artykułów
03.08.2022

Księżna Kate w ulubionym garniturze

03.08.2022
Fot. Getty Images

Cała na biało. Księżna Cambridge kibicowała zawodnikom Igrzysk Wspólnoty Narodów w garniturze. Pod spód założyła top na ramiączkach. To idealny przykład eleganckiej, ale wygodnej stylizacji na letnie wyjście.

Kate Middleton tworzy eleganckie stylizacje, bazując na klasycznych fasonach, stonowanych kolorach i kobiecych dodatkach.

Księżna razem z mężem, księciem Williamem i córką Charlotte pojawiła się w Sandwell Aquatics Centre w Birmingham podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów. Jako patronka All England Club Kate często bywa na wydarzeniach sportowych, ostatnio widziano ją na trybunach Wimbledonu.

Fot. Getty Images

Na Igrzyska Wspólnoty Narodów Kate założyła garnitur projektu Sary Burton z brytyjskiego domu mody Alexander McQueen. Pod spód włożyła jeden z najważniejszych elementów letniej garderoby, prosty, biały tank top. Do tego dobrała lakierki Camilli Elphick.

W garniturze Kate pojawiła się już wcześniej podczas wizyty na Karaibach i odsłonięcia National Windrush Monument. Księżna nie po raz pierwszy wykorzystuje looki z przeszłości –jako piewczyni mody zrównoważonej, inwestuje w ponadczasowe kreacje, które nigdy się nie starzeją. 

Natalie Krawczyk
Proszę czekać..
Zamknij