Znaleziono 0 artykułów
12.06.2021

Księżna Kate w malinowej kreacji Alexandra McQueena

12.06.2021
Jill Biden i księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Cambridge razem z mężem dołączyli do światowych przywódców podczas szczytu G7 w Kornwalii. Żona księcia Williama razem z Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych Jill Biden spędziły razem dzień, rozmawiając o edukacji najmłodszych.

W ten weekend Dr Jill Biden poznała Królową Elżbietę II. Wcześniej razem z księżną Kate udały się do Connor Downs Academy, gdzie spędziły dzień z uczniami szkoły. Następnie przy okrągłym stole dyskutowały o kluczowej roli wczesnej edukacji.

Księżna Kate i Jill Biden (Fot. Getty Images)

Księżna na tę okazję sięgnęła po malinową sukienkę Alexandra McQueena z krótkim rękawem i marszczeniem na dekolcie. Stylizację uzupełniła torebką LK Bennett w beżowym odcieniu. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych postawiła na podobny odcień. Białą, letnią sukienkę zestawiła z marynarką w intensywnym różu. 

Dr Biden nie po raz pierwszy przykuwa uwagę strojem i wykorzystuje swój głos, aby dotrzeć do światowych mediów. Podczas spotkania z premierem Wielkiej Brytanii Pierwsza Dama miała na sobie żakiet projektu Zadig&Voltaire z napisem „Love” wyszytym kryształkami na plecach: – Cóż, myślę, że sprowadzamy miłość z Ameryki. To jest globalna konferencja i staramy się wprowadzić jedność na całym świecie. Myślę, że teraz ważne jest, aby mieć poczucie jedności – powiedziała.

Jill Biden (Fot. Getty Images)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij