Znaleziono 0 artykułów
26.05.2022

Księżna Kate po raz drugi publicznie w romantycznej sukience w odcieniu mięty

26.05.2022
Fot. Getty Images

Kate Middleton po raz kolejny udowodniła, że chętnie sięga po stylizacje sprzed kilku lat. Na wiosenne przyjęcie w Pałacu Buckingham założyła szytą na zamówienie sukienkę, którą zaprezentowała już w 2019 roku.

Kate Middleton jest zwolenniczką zrównoważonej mody. Nie wyrzuca kreacji po jednym wyjściu, często powtarza stylizacje i chętnie kupuje rzeczy etycznych marek. Nosi także ubrania szyte na zamówienie. Na przyjęcie z okazji 50. rocznicy inwestytury księcia Karola w 2019 roku, przybyła w sukience zaprojektowanej przez prywatną krawcową, której imię pozostaje nieznane.

Fot. Getty Images

Po tę samą kreację sięgnęła 25 maja 2022 roku. Na Garden Party w Pałacu Buckingham promieniała w pastelowo-miętowej sukience midi. Szyfonową tkaninę zdobiły guziki zapinane na dekolcie i zwężane rękawki. Kate uzupełniła stylizacje fascynatorem od Philipa Treacy’ego, zamszowymi szpilkami Jimmy Choo, kopertówką Stuarta Weitzmana i biżuterią londyńskiej marki Carousel.

U boku księżnej nie mogło zabraknąć księcia Cambridge. William postawił na skórzane oksfordy, niebieską koszulę, granatowy krawat i czarny smoking, spod którego wystawała kamizelka w miętowym odcieniu, idealnie współgrająca z kolorem sukienki Kate. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij