Znaleziono 0 artykułów
25.12.2021

Księżna Kate w świątecznej piosence

25.12.2021
Fot. Getty Images

Próby w tajemnicy, a potem profesjonalne nagranie. Wieczorem 24 grudnia w telewizji ITV, na YouTubie i innych mediach społecznościowych pojawił się klip piosenki świątecznej „For Those Who Can't Be Here” Toma Walkera. Kate Middleton w czerwonej sukni zachwyca świetną grą na fortepianie. 

Mało kto wie, że w dzieciństwie Kate Middleton chodziła do szkoły muzycznej i przez pięć lat grała na fortepianie. Występem z Tomem Walkerem chciała podziękować wolontariuszom zaangażowanym w akcje charytatywne, którym patronuje fundacja księżnej i księcia Cambridge.

– Myślę, że oboje byliśmy naprawdę zdenerwowani, że to nie pójdzie zgodnie z planem, np. że jedno z nas może zawieść, ale ona była absolutnie fantastyczna, dała czadu – powiedział Walker o księżnej Kate w rozmowie z BBC.

 

Brytyjski piosenkarz i tekściarz Tom Walker zdradził, że księżna Kate zwróciła się do niego z pomysłem wspólnego występu po tym, jak spotkali się na jednym z wydarzeń dobroczynnych. Wielokrotnie ćwiczyli piosenkę, a później weszli razem do studia nagrań.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij