Znaleziono 0 artykułów
18.12.2021

Księżna Kate w świątecznym swetrze

18.12.2021
(Fot. Getty Images)

Oprócz tradycji rodzinnego pieczenia pierniczków i ubierania choinki, jest też niepisany świąteczny zwyczaj, a właściwie konkurs na najbrzydszy bożonarodzeniowy sweter. Dzianinowe koszmarki z diodami podświetlającymi nos Rudolfa lub dziergane elfy z bucikami zwieńczonymi prawdziwymi dzwoneczkami – im dziwniej, tym lepiej. W opozycji do gwiazdkowego trendu stanęła księżna Cambridge. W telewizyjnym zwiastunie kolędowania z Windsorami „Royal Carols – Together At Christmas” wystąpiła w krwistoczerwonym kardiganie haftowanym w róże.

Od początku grudnia 2021 roku trwały przygotowania do specjalnego programu stacji ITV „Royal Carols – Together At Christmas”, czyli królewskiego koncertu kolęd w Opactwie Westminsterskim. Za dużą część organizacji wydarzenia odpowiadała księżna Kate. Na wspólne świętowanie żona księcia Williama zaprosiła gwiazdy, w tym Ellie Goulding i Leonę Lewis oraz wolontariuszy, którzy niestrudzenie pracowali podczas pandemii.

8 grudnia przybyła do Opactwa Westminsterskiego w jaskrawoczerwonym płaszczu od Catherine Walker, by dopilnować przygotowań. Teraz ukazał się zwiastun programu, w którym księżna występuje w kardiganie od Miu Miu w tym samym odcieniu. Ze względu na kolorystykę i biały kołnierzyk Piotrusia Pana, internauci porównali stylizację do słynnego pulowera Lady Diany z czarną owcą. – Jestem podekscytowana, że będę gościć was w czasie Bożego Narodzenia w Opactwie Westminsterskim – mówiła w klipie, siedząc w ławach w świątyni, w której 10 lat temu poślubiła księcia Williama.

Książę i księżna Cambridge podzielili się również kulisami przygotowań do uroczystości za pośrednictwem Instagrama. „Zastanowimy się nad wyzwaniami, przed którymi stanęliśmy w ostatnich miesiącach, i celebrować życzliwość, której byliśmy świadkami” – napisali.

Koncert kolęd zostanie wyemitowany w Wigilię o godzinie 20:30 polskiego czasu w stacji ITV.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij