Znaleziono 0 artykułów
31.01.2023

Księżna Kate nosi kolczyki w wersji maksi

31.01.2023
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Kate Middleton na spotkanie, organizowane przez The Royal Foundation Centre for Early Childhood w Londynie, założyła garnitur domu mody Alexander McQueen w ognistym odcieniu czerwieni. Stylizację uzupełniła kolczykami, które nosiła już wcześniej podczas oficjalnego wydarzenia.

Księżna Kate, od lat uważana za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych członkiń rodziny królewskiej, znana jest również z tego, że w jej stylizacjach można dostrzec bardzo świadome podejście do mody. Chociaż nie rezygnuje z kreacji od ulubionych projektantów, nosi je zwykle częściej niż jeden raz, korzysta z usług firm, specjalizujących się w wypożyczaniu ubrań i dodatków, nosi marki o bardziej przystępnych cenach niż te od największych projektantów.

30 stycznia 2023 roku Kate Middleton wraz z księciem Williamem pojawili się na spotkaniu poprzedzającym oficjalne rozpoczęcie kampanii społecznej „Shaping Us”. Akcja ma zwracać uwagę na kluczowe znaczenie wczesnego dzieciństwa i na to, jak pierwsze lata życia wpływają na nasz rozwój.

Kate Middleton z księciem Williamem (Fot. Getty Images)

Na tę okazję Kate Middleton wybrała monochromatyczną stylizację, przyciągającą spojrzenia. Założyła czerwony garnitur domu mody Alexander McQueen, który uzupełniła kopertówką i szpilkami w tym samym kolorze. Uwagę przyciągały także kolczyki w wersji maksi. Księżna na oficjalne uroczystości sięga zazwyczaj po biżuterię z kolekcji matki swojego męża, jednak tym razem zdecydowała się na model marki Chalk, która nie należy do najdroższych.

Londyński producent biżuterii opisuje te kolczyki jako hołd dla „zdobionego sufitu nad audytorium w Royal Opera House w Londynie”. To nie pierwszy raz, kiedy księżna uzupełniła stylizację na oficjalną uroczystość właśnie tymi kolczykami. Wybrała je również w czerwcu 2022 roku na odsłonięcie pomnika National Windrush Monument.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij