Znaleziono 0 artykułów
14.07.2019

Księżna Meghan na europejskiej premierze „Króla Lwa”

14.07.2019
Książę Harry i księżna Meghan / Fot. Chris Jackson, Getty Images

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, książę i księżna Sussex pojawili się na europejskiej części filmowej wersji "Króla Lwa". To drugie oficjalne wyjście księżnej Meghan tego weekendu. Wcześniej pojawiła się na finałowym meczu Wimbledonu.

Zgodnie z zasadami panującymi w brytyjskiej rodzinie królewskiej, księżna Meghan ma prawo osobiście wybierać wydarzenia, podczas których pojawi się w trakcie swojego urlopu macierzyńskiego. Po wczorajszej wizycie na finałowym meczu Wimbledonu, podczas którego kibicowała Serenie Williams, dziś pojawiła się na europejskiej premierze "Króla Lwa" w Londynie.

Księżna Meghan na premierze Króla Lwa / Fot. Samir Hussein, Getty Images

Meghan przeszła po pomarańczowym dywanie w towarzystwie księcia Harry'ego. Znalazła także chwilę na krótką pogawędkę z Beyoncé i Jayem-Z. Harry i Meghan pojawili się premierze filmowej wersji kultowej bajki Disneya, aby wesprzeć organizację Protect the Pride, która zajmuje się ochroną zagrożonych wyginięciem lwów.

Księżna Sussex wybrała na tę okazję skromną i elegancką stylizację w postaci rozkloszowanej "małej czarnej" z dekoltem i rękawami z siateczki (Jason Wu), klasycznych czółenek Aquazzura i małej kopertówki Gucci. Całości dopełniał naturalny makijaż i gładko zaczesany, niski kok. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij