Znaleziono 0 artykułów
25.06.2019

Księżna Meghan najbardziej wpływową członkinią Rodziny Królewskiej

25.06.2019
Księżna Kate i księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Nie klasyczna elegancja księżnej Kate, a monochromatyczne, współczesne stroje żony księcia Harry'ego były, według portalu Lyst, najczęściej wyszukiwanymi stylizacjami wśród członków Royal Family.

W ciągu zaledwie roku księżna Sussex stała się niekwestionowaną ikoną stylu. Mimo że jej wybory w znacznym stopniu ograniczają zasady królewskiego protokołu, świeżo upieczona mama stawia na elegancję w nowoczesnym wydaniu, wybierając ciekawe fasony i ubrania od światowych projektantów takich jak Givenchy czy Stella McCartney. Nie stroni przy tym od projektów marek bardziej przystępnych cenowo, takich jak J.Crew czy & Other Stories.

Księżna Kate i księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Agregator mody Lyst w ciągu dwóch lat przeanalizował ponad 20 milionów zapytań, które odzwierciedlały wpływ, jaki obie księżne wywierają na współczesny świat mody. Z przeprowadzonych badań wynika, że stylizacje księżnej Meghan, która nie raz naginała królewski protokół, i którą światowe media śledzą z niesłabnącym zapałem, generowały dużo więcej zapytań niż stroje Kate Middleton.

W ciągu tygodnia po publicznych wystąpieniach księżnej Sussex i księżnej Cambridge, zapotrzebowanie w wyszukiwaniach na ubrania i dodatki Meghan było zdecydowanie wyższe. Co ciekawe, użytkownicy posługiwali się w nich głównie kolorami takimi jak beż, biel czy granat. Z kolei przy stylizacjach księżnej Kate były to nazwy konkretnych marek i projektantów.

Zobaczcie, jak zmieniał się styl księżnej Sussex.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij