Znaleziono 0 artykułów
25.09.2018

Księżna Meghan tym razem w granacie

25.09.2018
Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Księżna Sussex wraz z mężem odwiedziła uniwersytet w Loughborough, by uczestniczyć we wręczeniu nagród dla młodzieży Coach Core za wybitne osiągnięcia w sporcie. Na tę okazję wybrała granatową marynarkę od Oscara de la Renty i spodnie Altuzarry w tym samym kolorze.

Akcje obu marek już zwyżkują! Meghan Markle podczas kolejnego oficjalnego wystąpienia, tym razem na rozdaniu nagród dla młodych sportowców na uniwersytecie w Loughborough, znów postawiła na zestaw łączący męski krój z kobiecymi detalami.

Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Marynarka od Oscara de la Renty z dekoltem w kształcie litery „V” ukazywała delikatną biżuterię. Spięta w pasie cienkim paskiem wyróżniała się asymetryczną baskinką, a właściwie wysmuklającym sylwetkę drapowaniem.

Księżna nie zdecydowała się na spodnie z tej samej marki, tylko lekko rozszerzane u dołu od Altuzarry. W ciemniejszym o ton odcieniu. Stylizacji dopełniły buty na obcasach jej ulubionej marki Aquazzura. Chociaż każda stylizacja Meghan jest szeroko komentowana, nie wszystkie spotykają się z jednoznacznie pozytywnym odbiorem. W tym przypadku, chociaż trudno nazwać ten look odważnym, na pewno można podziwiać idealne dopasowanie do sylwetki. Podoba się także to, że stylem dopasowała look do okoliczności. Lekko sportowy charakter stylizacji nie razi na uniwersyteckim boisku. Meghan nie jest przebrana, ani sztywna. Brawo!

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij