Znaleziono 0 artykułów
19.05.2021

Księżniczka Beatrycze spodziewa się dziecka

19.05.2021
(Fot. Getty Images)

Księżniczka Beatrycze i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej pojawi się na świecie jesienią tego roku. 

O pierwszej ciąży księżniczki Beatrycze, wnuczki królowej Elżbiety II, poinformowano w oficjalnym oświadczeniu Pałacu Buckingham. „Jej Królewska Wysokość księżniczka Beatrycze i pan Edoardo Mapelli Mozzi mają wielką przyjemność ogłosić, że spodziewają się dziecka jesienią tego roku. Obie rodziny są zachwycone”, napisano.

Ogłoszenie szczęśliwej nowiny zbiega się w czasie z trzecią rocznicą ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Dziecko księżniczki Beatrycze będzie dwunastym prawnukiem albo prawnuczką królowej Elżbiety II i drugim wnukiem księcia Andrzeja i Sary Ferguson. Siostra Beatrycze, Eugenia, w lutym 2021 roku powitała na świecie pierworodnego syna Augusta. 

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi pobrali się w lipcu 2020 roku. Na ceremonię zaprosili wyłącznie najbliższą rodzinę i przyjaciół, w tym królową Elżbietę II i księcia Filipa. Beatrycze poszła do ołtarza w vintage sukni babci. Christopher Woolf, syn Edoarda z poprzedniego związku z amerykańską architektką i projektantką Darą Huang, towarzyszył parze podczas uroczystości. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij