Znaleziono 0 artykułów
29.03.2021

„Kto zabił Sarę?” numerem jeden na Netfliksie

29.03.2021
(Fot. materiały prasowe)

W weekend kryminał z Meksyku wyprzedził serial medyczny „New Amsterdam”, który od niemal dwóch tygodni okupował szczyt listy najchętniej oglądanych produkcji na platformie.

24 marca na Netfliksie zadebiutował dziesięcioodcinkowy serial „Kto zabił Sarę?”. Alex (Manolo Cardona) po osiemnastoletniej odsiadce za niepopełnione przestępstwo opuszcza zakład karny. Na jeden cel – dowiedzieć się, kto naprawdę zamordował jego siostrę Sarę. Żądny zemsty, planuje odwet na rodzinie Lazcano, która wrobiła go w zabójstwo.

(Fot. materiały prasowe)

Za scenariusz kryminału odpowiadał José Ignacio Valenzuela, a za kamerą staną David Ruiz. Na ekranie możemy zobaczyć gwiazdy meksykańskiej telewizji, w tym Manola Cardona („Pod prąd”), Ginésa García Millána („La verdad”), Carolinę Mirandę („Los Rey”), Claudię Ramírez („Te sigo amando”), Alejandra Nonesa („La piloto”) oraz Eugenia Sillera („Aurora”).

Mroczna historia podbiła serca widzów na całym świecie. W Polsce uplasowała się na pierwszym miejscu oglądalności. Tym samym „Kto zabił Sarę?” zdetronizował dotychczasowego faworyta – serial medyczny „New Amsterdam”, który przez dwa tygodnie był liderem rankingu. Na fali popularności, media spekulują o kontynuacji kryminału, na co wskazuje także zakończenie pierwszego sezonu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij