Znaleziono 0 artykułów
22.05.2020

Lady Gaga i Ariana Grande w duecie

22.05.2020
(Fot. Getty Images)

Dwie najbardziej wyraziste osobowości show-biznesu łączą siły w nowym singlu. Lady Gaga i Ariana Grande śpiewają o życiu w zgodzie ze sobą.

Lady Gaga podzieliła się kolejnym singlem z nadchodzącej płyty „Chromatica”. „Rain on Me” zaśpiewane w duecie z Arianą Grande opowiada o presji sławy. – Zaczęło się od rozmowy z Arianą o tym, jak pielęgnować w sobie wdzięczność za to, co robimy – opowiadała Gaga w rozmowie z magazynem „Paper”.

Gaga wyraziła wdzięczność za przyjaźń z Grande i podkreśliła rolę wzajemnego wsparcia na Twitterze. -–Dziękuję za przypomnienie mi, że jestem silna i super emocjonalna. Kocham Cię i podziwiam @ArianaGrande. Nie wiem jak wytrwałabym bez Ciebie – pisała gwiazda.

Do szóstego albumu Gaga zaprosiła także koreańską grupę pop Blackpink i Eltona Johna. Premiera krążka miała przypaść na 10 kwietnia, ale z powodu pandemii Gaga przełożyła datę na 29 maja. Pomimo odwołania wszystkich koncertów na żywo wokalistka postanowiła zrzeszyć artystów, by dostarczyć fanom muzycznych wrażeń. W niespełna siedem dni zebrała aż 35 milionów dolarów, by wesprzeć Światową Organizację Zdrowia w walce z koronawirusem. W ramach inicjatywy „One World: Together At Home”, fani mogli posłuchać ulubionych artystów i wpłacać darowizny.

 

 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij