Znaleziono 0 artykułów
19.07.2022

Lady Gaga w kreacjach Alexandra McQueena podczas nowej trasy

19.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Lady Gaga rozpoczęła światową trasę „The Chromatica Ball”. Na pierwszym koncercie w Niemczech zachwycała nie tylko jako wokalistka, ale również dzięki wyjątkowym kreacjom Alexandra McQueena.

Trasa „The Chromatica Ball” promuje piąty studyjny album Lady Gagi, zatytułowany „Chromatica”. Artystka jest w świetnej formie. We wrześniu 2021 roku wydała jazzową płytę, nagraną w Tonym Bennettem, „Love for Sale”, dwa miesiące później mogliśmy podziwiać jej aktorstwo w filmie „Dom Gucci”.

Fot. Materiały prasowe

Podczas koncertu w Düsseldorfie nie można było oderwać wzroku od jej kosmicznych kreacji. Lady Gaga, wybierając sceniczne stroje, po raz kolejny postawiła na ekstrawagancję. Mówiła wcześniej w wywiadach, że trasa „The Chromatica Ball” będzie opowieścią o traumie i uzdrowieniu. Moda odgrywa ważną rolę w opowiadaniu tej historii. Teksty piosenek dotyczą zmagania się z wewnętrznymi demonami, ubrania artystki mają dodawać odwagi do walki.

Taką rolę pełnią stylizacje od Alexandra McQueena. Wśród nich znalazły się złoto-miedziany kostium, lateksowe body, do którego piosenkarka dobrała skórzaną kurtkę wysadzaną kryształami i kozaki za kolano. Lady Gaga wybrała także do swojej garderoby na „The Chromatica Ball”  futurystyczny projekt od Garetha Pugha – popielaty kostium, inspirowany strojem astronauty.

Fot. Materiały prasowe

Trasa zakończy się 17 września 2022 roku w Miami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kreacje piosenkarki, w jakich pojawi się podczas koncertów.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij