Znaleziono 0 artykułów
19.11.2021

Lady Gaga w migotliwej sukni od Valentino

19.11.2021
Lady Gaga i Adam Driver (Fot. Getty Images)

Kto dziś nie mówi o filmie „Dom Gucci” Ridleya Scotta? Popularność produkcja zyskuje również dzięki zjawiskowym kreacjom Lady Gagi, w których odtwórczyni roli Patrizii Reggiani pojawia się podczas trasy promocyjnej filmu. Migotliwą suknię od Valentino wybrała na premierę w Los Angeles, 18 listopada.

Stylizacja Gagi, która w modzie nie boi się niczego i lubi prowokować, jest tym razem wytworna i dosyć klasyczna. Piosenkarka wygląda jak gwiazda Złotej Ery Hollywood. Drapowany przy niskim gorsecie materiał leje się aż do ziemi i tworzy powłóczysty tren. Migotliwa kreacja przechodzi od srebra do złota. Do gwiazda założyła biżuterię z diamentów marki Tiffany & Co.: subtelne pierścionki, wyraziste kolczyki oraz naszyjnik, który ułożony tuż przy szyi idealnie prezentuje się na odsłoniętym dekolcie i ramionach. Mocnym akcentem jest tu makijaż z hipnotyzującymi cieniami na powiekach.

(Fot. Getty Images)

Podczas trasy promocyjnej filmu Ridleya Scotta widzieliśmy już Lady Gagę w sukniach innych włoskich domów mody i marek: Versace, Armani Privé i – oczywiście – Gucci.

Na wydarzeniu mogliśmy zobaczyć także inne gwiazdy produkcji. Adam Driver wybrał klasyczny garnitur, Jared Leto – komplet w landrynkowym różu, Salma Hayek – czarno-granatową suknię z oryginalnym dekoltem. Al Pacino – czarną stylizację z niezobowiązującymi sneakersami. – Jesteś gwiazdą filmową! powiedziała do tego ostatniego Gaga, kiedy razem z pozostałą częścią obsady pozowali do zdjęć.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij