Znaleziono 0 artykułów
29.07.2022

Nowe laptopy Lenovo z serii ThinkPad X1

29.07.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Premiera nowości z portfolio Lenovo stworzonych z myślą o kreatywnych profesjonalistach, odbyła się w apartamencie znanego fotografa, designera i przyjaciela marki, Marcina Tyszki. 

Goście marki Lenovo mieli okazję zapoznać się z nowościami w portfolio marki – ThinkPad X1 Fold, X1 Titanium Yoga, mobilną stacją P1 4. generacji, ThinkPad X1 Carbon 10. generacji i X1 Yoga 7. generacji. Wszystkie urządzenia cechuje nadzwyczajna wydajność, którą gwarantuje procesor Intel Core 12. generacji z układem graficznym Intel Iris Xe i najwyższej klasy wyświetlaczami 4K o innowacyjnych proporcjach 16:10. – Najnowsze laptopy Lenovo z serii ThinkPad X1 są odpowiedzią na nieustannie rosnące potrzeby wymagających, kreatywnych profesjonalistów, którzy oczekują od laptopów najlepszej możliwej wydajności, mobilności oraz eleganckiego designu przy jednoczesnym zachowaniu jak największej wytrzymałości i jakości premium – mówiła Ewelina Woldan, Brand Marketing Export w Lenovo Polska.

(Fot. Materiały prasowe)

Zaprezentowane dziś urządzenia takie jak ThinkPad X1 Carbon 10. generacji czy X1 Yoga 7. generacji łączy nie tylko bogata historia marki, której 30-lecie właśnie obchodzimy w tym roku, ale także nieustanny wzrost wydajności oraz przekraczanie kolejnych granic w dostarczaniu klientom jak najlepszego i niezawodnego sprzętu. To również najwyższej klasy usługi, które zapewniamy wraz z naszymi urządzeniami. Lenovo CO2 Offset równoważy emisje dwutlenku węgla powstałe w wyniku produkcji i transportu, ale też wygenerowane podczas pięcioletniego cyklu użytkowania komputera. Accidental Damage Protection jest rozszerzeniem fabrycznej gwarancji Lenovo o zabezpieczenie urządzenia przed przypadkowymi uszkodzeniami – daje pewność i spokój. Z kolei dzięki trzyletniej usłudze Premier Support użytkownicy naszych ThinkPadów X1 są otoczeni opieką techniczną i obsługą 24h najwyższej klasy – dodawał Adam Dyszkiewicz, Business Development Manager w Lenovo Polska.

(Fot. Materiały prasowe)

Lenovo stawia też na ekologię. Dzięki usłudze CO2 Offset sprzęty marki kompensują emisję dwutlenku węgla wygenerowaną przez średni cykl użycia laptopa począwszy, od jego produkcji i transportu. Modele ThinkPad Z13 i Z16 powstają z kolei z materiałów pochodzących z recyklingu. W tym roku Lenovo Polska rozpoczęło też pierwszą w Polsce kampanię, mającą na celu zwrócenie większej uwagi na ekologiczne podejście w korzystaniu z komputerów przenośnych. Na terenie Warszawy powstało jedenaście nowych EKO wiat, które stały się częścią największego w Polsce systemu przystanków przyjaznych środowisku.

(Fot. Materiały prasowe)

Marcin Tyszka, który gościł zaproszonych przez Lenovo gości we wnętrzach swojego apartamentu, korzysta z urządzeń marki podczas pracy. Tysio Studio wyposażone jest w mobilną stację roboczą Lenovo ThinkPad P15 2. generacji, która zapewnia szybki rendering projektów oraz ThinkStation P340, dwa monitory ThinkVision P27q-20 oraz mobilny monitor ThinkVision M14. To urządzenia, które doskonale sprawdzą się nie tylko w pracowni fotografa i designera, ale również architekta czy projektanta.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij