Znaleziono 0 artykułów
02.09.2020

Limitowana edycja trampek Chuck 70

02.09.2020
(Fot. materiały prasowe)

3 września do sklepów trafi najnowsza odsłona klasycznego modelu Converse, Chuck 70, odmienionego przez japońskiego projektanta Hiroshiego Fujiwarę.

W ramach projektu Moncler Genius 2020 zorganizowanego przez markę słynącą z puchowych kurtek, a ostatnio limitowanych kolekcji z najzdolniejszymi projektantami (m.in. Richard Quinn, Pierpaoli Piccioli czy JW Anderson) legenda japońskiego streetwearu, Hiroshi Fujiwara, stworzył własną wariację na temat kultowych trampek Converse. I tym samym butom uwielbianym przez Kurta Cobaina nadał nowoczesny kierunek.

(Fot. materiały prasowe)

Materiały najwyższej jakości, dopracowane detale i minimalistyczna estetyka to kwintesencja pierwszej współpracy Converse, Moncler i Fragment Design. Czarną i białą wersję kolorystyczną zdobią jasne szwy – w pierwszym przypadku stanowią silny kontrast, natomiast w drugim, utrzymana w jasnej tonacji tkanina buta działa na nie jak kamuflaż. Ojciec chrzestny mody ulicznej na klasyczny model Chucków 70 naniósł wyrafinowane elementy, które akcentują twórców stojących za projektem. Oplatająca je gumowa wstęga nad podeszwą ma czcionką podobną do stosowanej przy kodowaniu komputerowym wygrawerowane nazwy marek. Piętę natomiast zdobią insygnia Moncler i Fragment Design, a tylną część podeszwy – szyld, który pokrywają emblematy całego kolektywu.

(Fot. materiały prasowe)

Ten ponadczasowy model będzie można nabyć już 3 września, na stronie Converse.pl.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij