Znaleziono 0 artykułów
10.04.2020

L’Oreal wspiera polskich stylistów fryzur

10.04.2020
(Fot. Materiały prasowe)

W obliczu pandemii upadłość grozi przede wszystkim lokalnym mikroprzedsiębiorstwom. L’Oreal Polska postanowił więc wesprzeć profesjonalistów z branży fryzjerskiej, tworząc dla nich grupę na Facebooku. Od dylematów natury prawnej po materiały edukacyjne – styliści fryzur mogą tu znaleźć odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Dział Produktów Profesjonalnych L’Oréal Polska połączył siły z innymi markami profesjonalnymi grupy takimi jak Biolage, Kérastase, L’Oréal Professionnel, Matrix i Redken, postanowili wspomóc salony fryzjerskie i stylistów fryzur. Założenie jest proste. Dołączając do otwartej grupy „L’Oreal Wspiera Fryzjera” na Facebooku, specjaliści z całej Polski mogą podzielić się przydatnymi informacjami. Tematyka rozmów dotyczyć będzie zarówno porad od ekspertów z zakresu prawa, księgowości oraz finansów, jak również szkoleń online i wiedzy biznesowej. By ułatwić profesjonalistom powrót do salonu po zakończeniu tego trudnego okresu, eksperci z grupy pomogą w ułożeniu strategii i planu dalszego działania. 

(Fot. Materiały prasowe)

 Chcemy, aby fryzjerzy wiedzieli, że jesteśmy z NIMI i ich wspieramy! Naszym celem jest integracja wszystkich stylistów, bo wiemy, że fryzjerzy to niezwykła wspólnota, która potrafi jednoczyć się jak nikt inny. Wierzymy, że dzięki tej grupie będą oni mieli dostęp do najświeższych, prawdziwych informacji związanych z branżą, dostęp do edukacji na najwyższym poziomie oraz kontakt z innymi profesjonalistami, aby w tym trudnym czasie być RAZEM.  mówi Agata Patkowska, Dyrektor Generalna Działu Produktów Profesjonalnych.

L’Oreal to lider w branży kosmetycznej ze stuletnim doświadczeniem. Portfolio składające się z 36 różnorodnych marek skupia swoją uwagę na pięknie. W 2019 roku grupa osiągnęła obroty sięgające niemal 30 miliardów euro i obecnie zatrudnia 88 tysięcy osób na całym świecie. Co więcej, dział badań i innowacji L’Oreala współpracuje z czteremi tysiącami badaczy, by zapewnić rzetelny i progresywny rozwój. Grupa aktywnie wspiera służbę zdrowia w walce z pandemią koronawirusa poprzez produkowanie płynów do dezynfekcji rąk i dostarczanie darmowych opakowań do francuskich aptek. Fundacja L’Oreal przekazała także datek w wysokości miliona euro na rzecz organizacji non-profit w potrzebie.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij