Znaleziono 0 artykułów
26.02.2020

Maffashion twarzą kampanii Samsung

26.02.2020
Maffashion w kampanii Samsung Galaxy Z Flip / Fot. materiały prasowe

Julia Kuczyńska została ambasadorką Galaxy Z Flip, nowego składanego smartfonu marki Samsung. Polska blogerka wystąpiła w klipie, który powstał w San Francisco.

Do tej pory telefony z klapką kojarzone były przede wszystkim z pierwszą dekadą XXI wieku. Samo ich wspomnienie wywoływało nostalgię. Teraz Samsung zdecydował się dać flip phones nowe życie. 

Galaxy Z Flip łączy kompaktową formę telefonów z klapką ze wszystkimi udogodnieniami smartfonów. Nowy model Samsunga to potomek flip phones, stworzony jednak z myślą o generacji Z. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – pryzmatycznym fiolecie i klasycznej czerni.

Polska premiera Galaxy Z Flip została połączona z debiutem kampanii, której gwiazdą została Julia Kuczyńska. Maffashion, którą na Instagramie obserwuje już ponad 1,3 miliona użytkowników, pojechała z marką do San Francisco, gdzie testowała możliwości flip phone’a nowej generacji. 

W spocie możemy zobaczyć, jak kształt telefonu przekłada się na nowe możliwości korzystania z ekranu, nagrywania filmów i robienia zdjęć. Na dodatek kompaktowa forma smartfonu sprawia, że po złożeniu mieści się w dłoni, kieszeni i torebce.

Kuczyńska to kolejna polska gwiazda współpracująca z koreańską marką. Pod koniec ubiegłego roku twarzą kampanii Samsung został Sokół. Raper wystąpił w kilku krótkich spotach promujących Galaxy Note10.

 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij