Znaleziono 0 artykułów
17.02.2021

Kapsułowa kolekcja Marine Serre

17.02.2021
Fot. Mark Pillai

Współpraca dwóch pokoleń w modzie może zakończyć się fiaskiem albo zaowocować czymś pięknym. W przypadku Marine Serre i Jimmy’ego Choo ziścił się ten drugi scenariusz. Sześć modeli butów stało się częścią kapsułowej kolekcji Serre dla platformy Mytheresa.com.

Motocyklowe botki z charakterystycznym dla Serre motywem półksiężyca, inspirowane stylem retro pantofelki na kaczuszce, białe czółenka z ostrym noskiem w klimacie przełomu lat 90. i 2000. – wspólna kolekcja francuskiej projektantki i ulubionego szewca gwiazd wpisywać się będzie w gusta przedstawicielek wielu pokoleń. Duetowi udało się znaleźć złoty środek między elegancją a frywolnością oraz klasyką i awangardą.

Fot. Mark Pillai
Fot. Mark Pillai

Sześć modeli butów, jakie Serre stworzyła razem z Choo, od 17 lutego można kupić na niemieckiej platformie Mytheresa. Wszystkie weszły w skład kapsułowej kolekcji Francuzki. Wśród projektów znalazły się doskonale znane z pokazów Serre obcisłe kombinezony z motywem półksiężyca, a także sylwetki nawiązujące do mody sportowej. Druga część kolekcji to mniej futurystyczne ready-to-wear: kamizelki i spodnie uszyte z upcyklingowanej skóry, patchworkowe sukienki i spódnice midi z wytartego dżinsu.

Fot. Mark Pillai

Za obiektywem sesji wizerunkowej stanął Mark Pillai. Pozowała mu Nicole Atieno.

Fot. Mark Pillai
Fot. Mark Pillai
Fot. Mark Pillai
Fot. Mark Pillai

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij