Znaleziono 0 artykułów
11.01.2023

Nowa kolekcja kapsułowa Boss x Perfect Moment

11.01.2023
Fot. Materiały prasowe

Marki BOSS i Perfect Moment połączyły siły, żeby stworzyć ekskluzywną kolekcję kapsułową, która łączy modowe podejście z wiedzą techniczną, konieczną na stokach. Znajdziemy w niej ubrania i akcesoria narciarskie, długie kurtki i dzianinowe swetry. 

Marka BOSS powraca na stoki, ale nie sama. W tym sezonie łączy siły z Perfect Moment przy tworzeniu kolekcji dla miłośników sportów zimowych. W ofercie nie mogło zabraknąć jednoczęściowych i dwuczęściowych kombinezonów narciarskich, ciepłej dzianiny, długich kurtek i akcesoriów.

Rozważając powrót na stoki narciarskie, wiedzieliśmy, że musimy znaleźć odpowiedniego partnera. Perfect Moment równoważy modowe podejście do kolekcji głębokim doświadczeniem technicznym, a znakomite rezultaty naszej współpracy mówią same za siebie. Jestem bardzo podekscytowany, że zobaczę te looki na stokach narciarskich w tym sezonie – powiedział Marco Falcioni, starszy wiceprezes i dyrektor kreatywny marki HUGO BOSS.

Fot. Materiały prasowe

Obie marki kierują się takimi samymi zasadami – jakością, dopasowaniem i innowacyjnością. Ubrania i dodatki ze wspólnej kolekcji zostały więc skrojone z największą starannością. Projekty zostały utrzymane w najnowszych trendach, więc można je nosić zarówno na stokach, jak i podczas ferii w mieście.

Gama kolorów powstała z myślą o historii BOSS i Perfect Moment, dlatego przeważają w niej odcienie, które utożsamiamy z markami. W kolekcji znajdziemy ikoniczne dla marki BOSS czerń, biel i karmel, a także charakterystyczną czerwień marki Perfect Moment.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij