Znaleziono 0 artykułów
23.10.2020
Artykuł sponsorowany

Meble na miarę marzeń

23.10.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Urządzanie wnętrza sprawia wiele radości, ale po drodze pojawiają się też wątpliwości. Zdarza się, że wymarzona szafa ma zbyt mało szuflad, a stół byłby strzałem w dziesiątkę, gdyby tylko zmienił kolor… Dzięki nowemu systemowi mebli Creative marki VOX o takich problemach możemy zapomnieć!

– W zamkniętych systemach zawsze jest jakieś „ale”. System Creative jest odpowiedzią prawie na nie wszystkie. Daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji, bo jest modułowy nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Użytkownik tworzy mebel dla siebie, dokładnie taki, jaki chce. Często zdarza się, że widzimy piękną szafę, ale chcielibyśmy mieć więcej szuflad w środkowej części, a zamiast półek – dwa drążki – mówi projektantka Marta Krupińska. I dodaje, jak ważny jest dla niej projekt systemu Creative: – Mam szczęście, że w firmie VOX od lat biorę udział w przełomowych projektach. A Creative jest bez wątpienia projektem mojego życia – czekałam na takie wyzwanie. Pracując nad tym systemem, musiałam nieustannie balansować między restrykcyjnymi założeniami technologicznymi a funkcjonalnością i estetyką. Wszystko miało być na najwyższym poziomie i w duchu zrównoważonego rozwoju.

(Fot. Materiały prasowe)

System Creative to pierwsze rozwiązanie, które pozwala w tak dużym zakresie decydować zarówno o estetyce, jak i funkcjonalności mebli. To pomysł genialny w swojej prostocie. Wystarczy wejść na stronę internetową vox.pl/creative, by skorzystać z setek możliwości konfiguracji mebli. W pięciu prostych krokach można stworzyć wymarzony regał, łóżko, stół, komodę, biurko czy szafę.

(Fot. Materiały prasowe)

Do wyboru mamy 11 kolorów korpusów i frontów, 12 rodzajów uchwytów oraz 12 rodzajów nóżek Konfigurator jest niezwykle intuicyjny – tworzenie w nim mebli to świetna zabawa dla całej rodziny. Za jego pomocą można stworzyć mebel od zera albo skorzystać z przygotowanych przez VOX propozycji, zmieniając jedynie kolory czy liczbę półek lub szuflad. Można śmiało eksperymentować, bo konfigurator nie pozwoli stworzyć niefunkcjonalnego mebla.

(Fot. Materiały prasowe)

Ogromną zaletą systemu Creative jest także bogata paleta kolorów, pozwalająca tworzyć przeróżne światy - od klimatów gorącego południa, po minimalistyczne, stonowane wnętrza. Wybierać można spośród odcieni naturalnego drewna, takich jak harmonijny, przywodzący na myśl nadmorską zabudowę jasny dąb, nadający wnętrzu przytulny charakter dąb miodowy, stonowany dąb brązowy, czy ponadczasowy dąb ciemny.

(Fot. Materiały prasowe)

Można też zaszaleć i nadać wnętrzu bardziej wyrazisty charakter dzięki kolorom takim jak głęboka butelkowa zieleń, słoneczny szafran, szlachetny indygo czy energetyzujący nude. W palecie Creative nie mogło też zabraknąć klasycznych barw, takich jak wyciszający biały, wyrafinowany czarny, czy wreszcie neutralny szary. Różnobarwne elementy można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc niepowtarzalne meble, idealnie wpisujące się w nasz gust.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij