Znaleziono 0 artykułów
14.02.2021

Meghan i Harry ponownie zostaną rodzicami

14.02.2021
Fot. Getty Images

Książę i księżna Sussex już wkrótce powitają na świecie drugie dziecko. Para ogłosiła radosną nowinę poprzez intymne, czarno-białe fotografie, które zdalnie wykonał ich przyjaciel Misan Harriman.

W tym roku Harry i Meghan  walentynki świętują szczególnie – oficjalnie potwierdzając, że już niedługo ponownie zostaną rodzicami po raz drugi. Wieści przekazali światu jak zwykle, po swojemu. Intymne czarno-białe zdjęcia zamieścił na Instagramie ich wieloletni fotograf, Misan Harriman. Fotografię wykonano zdalnie, wykorzystując do tego iPada. Uśmiechnięta Meghan ma na sobie sukienkę projektu Wesa Gordona dla Caroliny Herrery.

 

To wiadomość tym radośniejsza, że pod koniec listopada Meghan zwierzyła się z poronienia. – Tuląc pierwsze dziecko wiedziałam, że tracę drugie – pisała wtedy w eseju dla „New York Timesa” nawołując, by ludzie dbali i troszczyli się o siebie nawzajem. Przypomnijmy, że para wychowuje wspólnie Archiego Harrisona, który w maju skończy dwa latka. Póki co nie wiadomo jakiej płci będzie drugi potomek Susseksów.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij