Znaleziono 0 artykułów
08.03.2021

Meghan i Harry pozują z synem na nowej fotografii

08.03.2021
Fot. Getty Images

W światowych mediach nie opadły jeszcze emocje po wywiadzie książęcej pary, którego udzielili Oprah Winfrey, a o Meghan i Harrym znowu jest głośno.  Wszystko za sprawą fotografa Misana Harrimana, który opublikował nowe zdjęcie pary z synem Archiem.

Wnuk królowej Elżbiety II wraz z żoną ponad rok temu oficjalnie zrzekli się pełnienia królewskich obowiązków. Harry i Megan wraz z synem przeprowadzili się do Kalifornii, aby rozpocząć nowy etap życia.

Media prześcigały się w domysłach i plotkach na temat prawdziwego powodu opuszczenia przez młode małżeństwo Wielkiej Brytanii. Harry i Meghan postanowili przedstawić światu swoją wersję wydarzeń w ekskluzywnym wywiadzie dla stacji CBS. W rozmowie z Oprah Winfrey padło wiele szokujących stwierdzeń. Meghan wyznała m.in., że w związku z nagonką prasy miała myśli samobójcze. Członkowie rodziny królewskiej zastanawiali się także, jak ciemną skórą będzie miał syn Harry’ego. Księżna Sussex opowiedziała również o relacjach z księżną Kate. Harry wyznał z kolei, że Meghan uratowała mu życie i że jego stosunki z ojcem nie układają się dobrze.

Kilka godzin po emisji wywiadu fotograf Misan Harrim opublikował nowe zdjęcie Harry’ego i Meghan. Książę i księżna pozują w ogrodzie. Uśmiechnięta Meghan w kwiecistej sukni trzyma na rękach synka.

Misan Harrim był autorem zdjęcia, którym w walentynki tego roku Harry i Meghan ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. We wczorajszym wywiadzie para zdradziła, że latem urodzi się im dziewczynka.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij