Znaleziono 0 artykułów
18.11.2021

Meghan Markle wystąpi w talk-show Ellen DeGeneres

18.11.2021
(Fot. Getty Images)

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego u Opry Winfrey odbił się szerokim echem na całym świecie. Meghan ostro skrytykowała w nim rodzinę królewską za rasizm i odrzucenie, jakie ją spotkało. Po ośmiu miesiącach księżna Sussex znów pojawi się w talk-show, tym razem u Ellen DeGeneres. Rozmowa zostanie wyemitowana 18 listopada o godz. 12 czasu pacyficznego (godz. 21 w Polsce) i jak wynika z zapowiedzi, Markle zdradzi w niej swój sekret jeszcze z czasów kariery aktorskiej. 

Na rozmowę w „The Ellen Show” Meghan Markle założyła białą bluzkę z wycięciami na rękawach od Oscara de la Renty, czarne spodnie i szpilki w tym samym kolorze. Całość uzupełniła delikatną biżuterię ze srebra, a włosy ułożyła w fale z przedziałkiem na środku głowy. 

„Wiele rzeczy się zmieniło, odkąd Meghan Markle, księżna Sussex, po raz ostatni gościła w wytwórni Warner Bros.” – napisała na Twitterze Ellen DeGeneres, prywatnie sąsiadka Meghan i księcia Harry’ego. Jak wynika z zapowiedzi programu, właśnie o karierze aktorskiej Meghan opowiadała gospodyni show. Wspomniała m.in., że na castingi do wytwórni Warner Bros. przyjeżdżała samochodem, który „żył własnym życiem”. Kluczyk nie otwierał drzwi, więc do auta aktorka musiała wchodzić przez bagażnik. Kiedy ktoś ją zauważył, udawała, że tylko czegoś w nim szuka.

Meghan Markle popularność zyskała dzięki roli w serialu „W garniturach”, emitowanym w latach 20112019 w stacji USA Network. Przyszła księżna grała też w filmach, ostatnio w 2016 roku w komedii romantycznej „Dater’s Handbook”.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij