Znaleziono 0 artykułów
03.11.2021

Mieszkanie Carrie Bradshaw do wynajęcia

03.11.2021
(Fot. Instagram Airbnb)

Airbnb odtworzyło mieszkanie Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. Zapisy do wynajęcia lokalu startują 8 listopada 2021 roku. Mieszkanie dostępne będzie tylko przez dwa dni, 12 i 13 listopada.

- Airbnb odtworzyło mieszkanie Carrie, a ja współpracuję z nimi. Mamy nadzieje, że spodobają Wam się pamiątki Carrie porozrzucane po pokojach. Sprawdźcie, co wisi w jej szafie, spróbujcie sił w pisaniu i koniecznie wypijcie Cosmo!” - napisała Sarah Jessica Parker na Instagramie.

Od 8 listopada 2021 roku fani mogą zarezerwować jedną noc w kultowym mieszkaniu Carrie. Za pobyt zapłacą jedynie 23 dolary. Wysokość ceny nawiązuje do liczby lat, które upłynęły od premiery pierwszego odcinku „Seksu w wielkim mieście” w 1998 roku. Sarah Jessica Parker będzie wirtualnie witać gości.

Akcja towarzyszy promocji serialu „And Just Like That…”, który pojawi się na małych ekranach już w grudniu. Ostatnim razem widzieliśmy Carrie w jej mieszkaniu w drugiej części filmu „Seks w wielkim mieście”. Mieszkała już z Bigiem, ale wciąż odwiedzała swoje lokum, gdzie pisała felietony. Na zdjęciach z planu kontynuacji kultowego serialu można zobaczyć Carrie stojącą przy charakterystycznym schodku. Czy to oznacza jej powrót do dawnego mieszkania?

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij