Znaleziono 0 artykułów
24.09.2021

Milan Fashion Week. Versace i Fendi wspólnie na wybiegu?

24.09.2021
(Fot. Getty Images)

Według ustaleń dziennikarzy „The Business of Fashion” Versace i Fendi szykują wspólny pokaz podczas tygodnia mody w Mediolanie. To element kampanii Versace na sezon wiosna-lato 2022.

Przedstawiciele Versace i Fendi na razie nie potwierdzają współpracy, ale przesłanki świadczące o tym, że coś szykują, są coraz mocniejsze. Plotki na ten temat krążą w branży mody od miesięcy. W lipcu Kim Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie z Donatellą Versace i Kimem Jonesem. Post podpisała „LEGENDY!!!”. To wystarczyło, by podgrzać atmosferę. 

W piątek, 24 września Versace pokaże w Mediolanie kolekcję na sezon wiosna-lato 2022. Zaprzyjaźnione z marką osoby w branży dostały od Versace jeszcze jedno zaproszenie, na 26 kwietnia. „Save the date” – piszą organizatorzy i nie zdradzają niczego więcej. Dziennikarze „The Business of Fashion” przypuszczają, że chodzi o pokaz wspólnej kolekcji Versace i Fendi.

„Donatella Versace współpracuje z Fendi, należącym do koncernu LVMH nad linią, która ma zostać ujawniona podczas niedzielnego wydarzenia” – piszą.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij