Znaleziono 0 artykułów
10.09.2021

Aaron Rose Philip na pokazie Moschino

10.09.2021
(Fot. materiały prasowe)

Transpłciowa modelka Aaron Rose Philip była jedną z gwiazd pokazu Moschino „Ladies Who Lunch” na wiosnę-lato 2022. Kolekcję Jeremy’ego Scotta zaprezentowano w Nowym Jorku.

Pokaz Moschino odbył się 9 września w Bryant Parku. Na nowojorskim wy-biegu królowały neonowe barwy, pastelowe róże i pluszowe zwierzątka. Po-kaz otworzyła Gigi Hadid w trzyczęściowym kostiumie w kolorze baby blue, którego tkaninę zdobiły różowe słoniki. Kolejne stroje utrzymane były w podobnej stylistyce. Modelki pozowały w kreacjach z motywami dziecię-cymi. Było trochę jak na baby shower.

Na wybiegu oprócz Gigi Hadid, Imaan Hammam, Taylor Hill, Precious Lee, Winnie Harlow, pojawiła się Aaron Rose Philip. W 2018 roku zadebiuto-wała w świecie high fashion, jako pierwsza czarnoskóra, transpłciowa i nie-pełnosprawna modelka. Na pokazie zaprezentowała się w neonowo żółtym kostiumie – eleganckiej marynarce, dopasowanej spódnicy midi i koronko-wym crop topie. Stylizację uzupełniały szpilki i torebka Moschino. Włosy miała upięte w elegancki kok nawiązujący do lat 60.

„Jestem wdzięczna Bogu i wszystkim, którzy mnie wspierali. Mam nadzieję, że będę inspiracją dla innych światowych marek, aby włączały osoby z nie-pełnosprawnościami do swoich kampanii. Możemy zrobić tak wiele, jeśli tylko zostaną podjęte odpowiednie kroki, aby dać nam możliwości. Czarne transpłciowe kobiety są ważne i piękne. Dziękuję Bogu, że jesteśmy coraz bardziej zauważane. Dziękuję Jeremy’emu i jego zespołowi za wiarę we mnie. Bardzo was kocham” – napisała modelka na Instagramie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij