Znaleziono 0 artykułów
25.11.2021

Gigi Hadid w blondzie

25.11.2021
Gigi Hadid (Fot. Getty Images)

Gigi Hadid zdecydowała się na inną fryzurę niż wiele gwiazd. Po grzywce przyszedł czas na rozjaśnienie włosów. W Nowym Jorku widziano 26-letnią modelkę w platynowym blondzie.

Pasma lekko pofalowanych blond włosów świetnie wyglądały na tle lśniącego czerwonego kombinezonu, w którym Gigi Hadid zaprezentowała się w Nowym Jorku. Nonszalancji dodała czarna czapka. Całość wyglądała skejtersko i bardzo wyraziście.

Blond to nieoczywisty wybór w sezonie, gdy królują fryzury w ciemnym brązie. Hailey Bieber przyciemniła włosy i wybiera tak zwany odcień hibernacji, Emily Ratajkowski nawiązuje do swojej naturalnej barwy w głębokim brązie.

Gigi Hadid w ostatnich miesiącach eksperymentowała z rdzawym i kasztanowym odcieniem. Na pokazie kolekcji Coperni na sezon wiosna-lato 2022, z przedziałkiem pośrodku głowy i długich kasztanowych włosach prezentowała skąpy crop top w miedzianym odcieniu oraz srebrzystą spódnicę. Na wybiegu Fendace metaliczny komplet pasował do podobnej fryzury, tyle że tu przednie pasma podtrzymywane były przez złote wsuwki. Na pokazie Versace podczas tygodnia mody w Mediolanie, włosy w ciemnym brązie schowała pod lateksową chustką. Natomiast na show Max Mary lekko rudawe pasma zaczesane były na bok z przedziałkiem po prawej stronie.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij