Znaleziono 0 artykułów
03.08.2021

Mr. Big u boku Carrie na planie „And Just Like That…”

03.08.2021
(Fot. Getty Images)

Niemal miesiąc po rozpoczęciu zdjęć do kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, na planie „And Just Like That” po raz pierwszy pojawił się Mr. Big grany przez Chrisa Notha.

Na początku stycznia, niedługo po ogłoszeniu powrotu na ekrany przyjaciółek z Nowego Jorku, pojawiły się pogłoski, jakoby Chris Noth (Mr. Big, ukochany Carrie Bradshaw) odmówił udziału w produkcji. Nieobecność jednego z wiodących bohaterów miała być wytłumaczona zgodnie ze scenariuszem trzeciej części filmu „Seks w wielkim mieście”, którego ostatecznie nigdy nie zrealizowano – Big miał umrzeć na zawał serca pozostawiając Carrie w żałobie. Jednak niedługo po tym, jak do gry wróciła dawna miłość Bradshaw, Aidan Shawn grany przez Johna Corbetta, rolę w serialu wywalczył także Noth. Wczoraj wieczorem ukazały się pierwsze zdjęcia z ponownego spotkania Carrie i Biga.

Nowojorska felietonistka wystąpiła w sukni złożonej z dopasowanego body i rozłożystej spódnicy z popeliny malowanej w grochy. Stylizację uzupełniła czółenkami z kryształowym zdobieniem, fascynatorem z kompozycją z piór i szydełkową torebką marki Furla. Jej ukochany wybrał klasyczny garnitur. Chciałoby się powiedzieć: „para jak z obrazka”, ale wrażenie może być mylne.

Jak podaje „Six Page”, doszło do wycieku scenariusza, zgodnie z którym małżonkowie są już po rozwodzie. Teorię miałaby potwierdzać obecność na planie Bridget Moynahan, czyli serialowej Natashy, dawnej narzeczonej Mr. Biga.

O tym jak potoczą się losy bohaterów przekonamy się już pod koniec roku, na kiedy zaplanowana jest premiera „And Just Like That…” na HBO Max.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij