Znaleziono 0 artykułów
21.03.2020

Najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat dostępny za darmo w sieci

21.03.2020
Kadr z filmu „Królestwo” (Fot. Materiały prasowe M2Films)

Przymusowa kwarantanna sprawia, że kontakt z naturą stał się utrudniony. W ten weekend możemy jednak przenieść się chociaż na chwilę do Puszczy Białowieskiej dzięki M2 Films, które udostępniło dla widzów film „Królestwo” za darmo na platformie VOD.pl.

W tych trudnych chwilach, w których powinniśmy pozostać w domu, spędzamy dni na pracy i w towarzystwie bliskich osób. Czas wolny organizujemy sobie najlepiej, jak tylko potrafimy, również przy pomocy instytucji kultury i platform streamingowych. Oprócz zwiedzenia słynnych muzeów, czytania książek, oglądania filmowych hitów i popularnych seriali w ten weekend proponujemy wam zanurzyć się w świat pięknej, polskiej natury. Umożliwi to film dokumentalny „Królestwo”, który w sobotę i niedzielę obejrzycie za dramo w internecie.

Kadr z filmu „Królestwo” (Fot. Materiały prasowe M2Films)

Film przyrodniczy „Królestwo” był najchętniej oglądanym przez polskich widzów filmem dokumentalnym w 2016 roku. Zdjęcia to tego niezwykłego obrazu powstawały w Puszczy Białowieskiej, która jako jedna z nielicznych zachowała pradawny charakter. W samym sercu prapuszczy poznajemy więc niezwykłą przyrodę nietkniętą ludzką ręką. Podziwiamy żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej – oczami tych i innych zwierząt poznajemy historię natury i naszego kontynentu. A wszystko w towarzystwie kojącego głosu Krystyny Czubówny.

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij