Znaleziono 0 artykułów
12.02.2020

Najpopularniejsze posty na profilu „Vogue Polska” na Instagramie

12.02.2020
Joanna Kulig na okładce "Vogue Polska" (fot. Max Vadukul)

Niektórzy twierdzą, że czas w modzie płynie inaczej. Trudno uwierzyć, że zaledwie dwa lata temu pokazaliśmy wam na Instagramie pierwszą okładkę „Vogue Polska”. W 2018 r. okładkowe zdjęcie Juergena Tellera z Anją Rubik i Małgorzatą Belą w rolach głównych należało do waszych ulubionych.  W 2019 r. największą popularnością wśród postów na Instagramie także cieszyła się okładka. Tym razem z Joanną Kulig, której czarno-biały portret zdobił lutowe wydanie. Na społecznościowej platformie docenialiście jednak nie tylko zdjęcia najjaśniejszych gwiazd świata filmu. Reagowaliście także na wydarzenia społeczne, z nostalgią i podekscytowaniem spoglądaliście w przeszłość i docenialiście kunszt najzdolniejszych światowych projektantów. Jest was też coraz więcej. Dziękujemy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

Kiedy: 16.01.2019

Co: okładka „Vogue Polska” na luty 2019

Nieco ponad miesiąc przed rozdaniem Oscarów zaprezentowaliśmy okładkę z Joanną Kulig. Polską aktorkę sfotografowaliśmy wtedy w Los Angeles, gdzie wspólnie z Pawłem Pawlikowskim i Tomaszem Kotem promowała „Zimną wojnę” nominowaną do nagród Akademii w kategoriach Najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsza reżyseria i najlepsze zdjęcia. Obraz Pawlikowskiego ostatecznie nie otrzymał statuetki, ale Kotowi i Kulig otworzył drzwi do międzynarodowej kariery. On wystąpił w sesji dla amerykańskiego „Voguea” i został obsadzony w roli Nikoli Tesli, ona pojawiła się w serialu Amazona „Hanna” i zagrała jedną z głównych ról w serialu Damiena Chazellea „The Eddy”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

Kiedy: 14.01.2019

Co: nie żyje prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz

Nie tylko entuzjastycznie reagowaliście na wiadomości ze świata mody i filmu. Wyrażaliście także żal i smutek. Przekonaliśmy się o tym 14 stycznia, gdy na Instagramie poinformowaliśmy o śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń zadanych mu przez nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 13.01.2020

Co: „Boże ciało” Jana Komasy nominowane do Oscara

Nic w zeszłym roku nie wzbudzało na Instagramie takich emocji jak sukcesy Polaków na świecie – projektantów, pisarzy, aktorów i reżyserów. Kadr z filmu Jana Komasy „Boże ciało”, którym informowaliśmy o nominacji do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Międzynarodowy” zdobył prawie 20 tys. waszych polubień.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 20.09.2019

Co: gościnny udział Jennifer Lopez w pokazie Versace

A teraz Google, pokaż mi prawdziwą „jungle dress – wybrzmiało z głośników podczas pokazu Versace w Mediolanie. Sądząc po minach gości, nikt chyba nie spodziewał się, że po wybiegu przejdzie zaraz Jennifer Lopez ubrana w replikę kultowej sukni z gali rozdania nagród Grammy w 2000 r. Gościnny udział gwiazdy w pokazie włoskiej marki był jednym z najważniejszych i na pewno najbardziej nośnym wydarzeniem tygodni mody wiosna-lato 2020. Tak właśnie podbija się internet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 20.01.2020

Co: Brad Pitt i Jennifer Aniston za kulisami SAG Awards

Jennifer Lopez na pokazie Versace (Fot. Getty Images)

Kolejny wiralowy moment. Byli małżonkowie spotkali się na rozdaniu nagród SAG, które oboje opuścili ze statuetką. Pitt otrzymał „Aktora” za rolę w „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino, Aniston doceniono z kolei za rolę w serialu „The Morning Show”. Fani rozpływali się nad ich wspólnym zdjęciem zza kulis. Fotografowie uwiecznili, jak nawzajem gratulowali sobie sukcesu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 22.01.2019

Co: oscarowa nominacja dla „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego

Kolejny post związany z sukcesem polskiej kinematografii. Ponad 17 tys. osób polubiło kadr z „Zimnej wojny”, którym 22 stycznia ubiegłego roku informowaliśmy o oscarowej nominacji dla filmu Pawła Pawlikowskiego. Nominację za najlepsze zdjęcia otrzymał wtedy także Łukasz Żal.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 17.05.2019

Co: Małgosia Bela i Anja Rubik zachęcają do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego

W projekcie „Vote Together”, który zachęcał do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego, obok Agnieszki Grochowskiej i Jessiki Mercedes Kirschner wzięły także udział Anja Rubik i Małgosia Bela. Wspólnie z fotografką Zuzą Krajewską odtworzyły historyczną okładkę pierwszego numeru „Vogue Polska”. Nie było mgły i Wołgi, a projekty Celine i Saint Laurenta zastąpiły białe T-shirty. Przekaz był jednak równie mocny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 16.01.2019

Co: zdjęcie z sesji okładkowej Joanny Kulig

Joanna Kulig po raz trzeci. Równie ciepło, co okładkę, przyjęliście zdjęcia z sesji okładkowej, jaką w Los Angeles wykonał Max Vadukul. Kulig, sfotografowana w zaawansowanej ciąży, w świetle zachodzącego słońca, udzieliła nam także wywiadu. Wyjątkowego, bo rozmowę poprowadził wtedy Paweł Pawlikowski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 23.10.2019

Co: Jedna z trzech okładek pierwszego numeru „Vogue Polska Man”

2019 był dla nas wyjątkowym rokiem. Na rynku zadebiutowały bowiem dwa nasze wydania specjalne. W lipcu oddaliśmy w wasze ręce pierwszy numer „Vogue Uroda”. W październiku ukazało się pierwsze wydanie „Vogue Polska Man”. Spośród trzech okładek, najbardziej do gustu przypadła wam ta z Jonem Kortajareną. Hiszpańskiego modela w jego domu na Lanzarote sfotografował wtedy Marcin Tyszka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vogue Polska (@vogue.polska)

 

Kiedy: 25.02.2019

Co: Bradley Cooper i Lady Gaga na rozdaniu Oscarów

Niektórzy plotkowali o ich romansie, inni doceniali ich role w filmie „Narodziny gwiazdy”, który Cooper także wyreżyserował. Krótko po emocjonalnym wykonaniu piosenki „Shallow” na 91. ceremonii przyznania Oscarów, Lady Gaga i Bradley Cooper odebrali statuetkę za Najlepszy Utwór Oryginalny. Ponad 15 tys. naszych fanów polubiło zdjęcie tego duetu.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij