Znaleziono 0 artykułów
23.11.2021

VITKAC świętuje 10. urodziny. Z tej okazji powstały wyjątkowe kolekcje

23.11.2021
Fot. materiały prasowe

„VITKAC is cool” – to hasło przewodnie 10. urodzin najbardziej luksusowego domu handlowego w Polsce. Wyjątkowe, limitowane kolekcje stworzyły największe marki – od Balmain i Versace, po MISBHV.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zmieniły się zwyczaje zakupowe Polek i Polaków, podniósł poziom wiedzy o modzie luksusowej, a Polska znalazła się wśród krajów o najbardziej obiecującym gruncie pod rozwój tego segmentu. Duża w tym zasługa domu handlowego VITKAC. Nic więc dziwnego, że jubileusz świętuje z pompą. Z okazji okrągłych urodzin wyjątkowe i limitowane kolekcje stworzyli dla VITKACA projektanci topowych marek – od polskiej dumy, czyli MISBHV, po Balmain i Versace.

Fot. materialy prasowe
Fot. materiały prasowe

Prestiżowe współprace, w ramach których powstawały sprzedawane wyłącznie w VITKACU produkty od początku były siłą domu handlowego i wyróżniały go na tle innych europejskich konceptów. Urodzinowe kolekcje są luksusowe i uniseksowe, odznaczają się dyskretnym brandingiem i wysoką dbałością o szczegóły.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Wśród najciekawszych znajdziemy m.in. kolekcję od Ricka Owensa i założonej przez Arturo Boema marki Swampgod, streetwearowe propozycje od MISBHV, uniseksowę linię ubrań oraz walizkę od Balmain i czapkę Versace stworzoną na bazie kultowego i odświeżonego w kolekcji na jesień-zimę 2021 wzoru „La Greca”.

Fot. materiały prasowe

Całość kolekcji jest dostępna stacjonarnie w DH VITKAC oraz na stronie vitkac.com.

Fot. materiały prasowe

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij