Znaleziono 0 artykułów
11.11.2020

Netflix potwierdza drugi sezon serialu „Emily w Paryżu”

11.11.2020
"Emily w Paryżu" (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Kolejny hit w dorobku Darrena Stara, twórcy „Seksu w wielkim mieście”, długo utrzymywał się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa. Gigant streamingowy ogłasza, że fani doczekają się kontynuacji przygód Emily Cooper.

Lily Collins wciela się w serialu w postać młodej Amerykanki, która opuszcza wietrzne Chicago, by przenieść się do Paryża. Emily Cooper trafia do Savoir, agencji marketingowej zajmującej się dobrami luksusowymi, którą kieruje bezkompromisowa Sylvie. Nieznająca francuskiego Amerykanka nie przypada do gustu nowej szefowej i współpracownikom. Jej kolorowe stylizacje niczym nie przypominają wyrafinowanego, francuskiego stylu. Cooper nie poddaje się i dzięki szczęściu, ciężkiej pracy i optymizmowi odnosi sukces, poznaje siebie i oczywiście znajduje miłość. Obiektem westchnień dwudziestokilkuletniej dziewczyny jest jej sąsiad, kucharz Gabriel.

Na koniec pierwszego sezonu Emily przekonana, że Gabriel na zawsze wyjeżdża z Paryża, daje się ponieść uczuciu. Rzeczywistość szykuje dla niej jednak kilka niespodzianek.

Mimo trwających chwilę spekulacji, 11 listopada Netflix potwierdził oficjalnie, że produkcja z kostiumami Patricii Field, współpracującej ze Starrem przy „Seksie”, doczeka się drugiego sezonu.

O wiadomości gigant streamingowy poinformował za pomocą fikcyjnego listu, który serialowa Sylvie (w tej roli Philippine Leroy-Beaulieu) wysłała do chicagowskiej agencji Emily. Czytamy w nim m.in.: „Z przykrością informujemy, że Emily Cooper będzie musiała zostać w Paryżu na dłużej nieokreślony czas. Pomimo jej zbytniej pewności siebie i braku doświadczenia w dziedzinie marketingu dóbr luksusowych, w krótkim czasie udało jej się zaimponować i oczarować z pozoru trudnych klientów Savoir. […] Bardzo się cieszymy, że Emily jest w Paryżu! Tylko proszę jej o tym nie mówić.”

(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Na Instagramie platformy pojawił się także krótkim film, w którym możemy zobaczyć wszystkich głównych bohaterów serialu (zapewne zobaczymy ich w nowych odcinkach).

Data premiery i fabuła drugiego sezonu nie są jeszcze znane. Już 4 grudnia na Netfliksie Lily Collins będzie można zobaczyć w jednej z głównych ról w filmie „Mank” Davida Finchera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deux is always better than un 😉

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij