Znaleziono 0 artykułów
08.12.2022

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham w dopasowanych stylizacjach

08.12.2022
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz (Fot. Getty Images)

Na gali „Women in Entertainment” Nicola Peltz i Brooklyn Beckham pojawili się w dopasowanych stylizacjach. Młodych małżonków często porównuje się do rodziców Brooklyna, Davida i Victorii.

Od kiedy zaczęli się spotykać, media zachwycały się nową, stylową parą w Hollywood. Teraz są już po ślubie, a ich dopasowane stylizacje są porównywane do looków starszych Beckhamów. Tak też było tym razem, kiedy Nicola Peltz-Beckham i Brooklyn Beckham pojawili się na gali „Women in Entertainment” w eleganckich garniturach.

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham to jedno z najmodniejszych młodych małżeństw w show-biznesie. W swoich stylizacjach często nawiązują do aktualnych trendów, takich jak Barbiecore, czy mody z lat 2000. Regularnie inspirują się także lookami Victorii i Davida sprzed dekad, co sprawia, że przykuwają uwagę, jak kilkanaście lat temu rodzice Brooklyna.

Para kolejny raz zachwyciła dopasowanymi stylizacjami, kiedy pojawiła się na gali „The Hollywood Reporter 2022 Women in Entertainment” w eleganckich garniturach. Brooklyn postawił na jego klasyczną wersję, podczas gdy Nicola, która nie boi się modowych eksperymentów, wybrała wariację z jortami od Toma Forda. Modelka uzupełniła stylizację ulubionymi elementami garderoby, czyli obcasami na platformie i czarną opaską, z którą ostatnio się nie rozstaje.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz (Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy młode małżeństwo postawiło na dopasowane garnitury. W zsynchronizowanych stylizacjach pojawili się już w październiku na pokazie Givenchy w Paryżu. Wtedy ich looki zaprojektował dyrektor kreatywny marki Matthew M. Williams.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij